2752
2734

عطر 

ساعت 

لباس…  

کلا ببین چی لازم داره  همونو بخر 

برای شادی روح مامانم صلوات میفرستین🥺🥺 فرستادین بگین منم برای حاجتتون بفرستم ❤️ هرکسی دلمو میشکنه شکایتشو پیش تو میارم خدا شکایت خودتو به کی کنم 😔😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ست چرم 

کاپشن 

آلبوم عکس 

کیف 

🌼🥺 توروخدا واسه شاغل شدنم و سر کار رفتنم و ازدواج با عشقم صلوات بفرست مهربون 💚✨                                           اگر اونقدر شجاع بودی که شروع کردی، و اونقدر قوی هستی که داری ادامه میدی، پس حتماً اونقدر لیاقت داری که به خواسته ات، یا حتی به بهتر از اون برسی!   (متعهد❤️👩‍❤️‍👨)                  
همچی داره همسرم تولدش براش هدفون گرفتم. گفتم واس روز مرد هندزفری تک بگیرم 

خوبه 👍

همسر من دوست نداره سورپرایز بشه همیشه باهم میریم خرید براش ،هرچی خواست انتخاب میکنه من حساب میکنم 

یکی دو بار خودم براش خرید کردم چیزی نگفت ولی معلوم بود زیاد خوشحال نشده 

برای شادی روح مامانم صلوات میفرستین🥺🥺 فرستادین بگین منم برای حاجتتون بفرستم ❤️ هرکسی دلمو میشکنه شکایتشو پیش تو میارم خدا شکایت خودتو به کی کنم 😔😔
عطر  کتاب  امسال تولد همسرم سفر ترکیه هدیه دادم

وای چه هدیه خوبی 😍😍😍

خوبه 👍 همسر من دوست نداره سورپرایز بشه همیشه باهم میریم خرید براش ،هرچی خواست انتخاب میکنه من ...

منم از سورپرایز بدم میاد 

خدا مامانت رو بیامرزه و جاش رو توی بهشت امن نگه داره

😁
2706