2777
2789
عنوان

اگه بدونی سه ساعت دیگه وقتی صب بشه دیگه نیستی...

| مشاهده متن کامل بحث + 559 بازدید | 91 پست
همین قدر راحته؟

اگه پیش شوهرم بودم این دوساعت نگاهش می کردم ولذت می بردم حالا که ازش دورم همین جا رو صندلی قطار می شینم ودوساعت باقی مونده به کارهای خنده دار بچه هام نگاه می کنم ولذت می برن 

وزن اولیه 104😛اغاز رژیم 7اردیبهشت 1400🥴خداروشکر بعد یک سال 30کیلو کاهش داشتم 💃💪اغاز سال دوم رژیم 😍💪وزن فعلی 76😎هدف اول 70،🙃🙃 هدف اخر 68 هر زمان شد  😊😎  من می تونم چون می دونم 😂 یه زمانی چاق بودم همه می گفتن اوف چقد چاق وزشتی 😡منم با ارامش می گفتم درشت مجلسیم دوست دارم اینطوری 😎الان لاغر شدم همونا می گن وای لاغر شدی از ریخت افتادی 😒بازم من می گم دوست دارم می خوام مانکن باشم 😎من برا دل خودم زندگی می کنم نه به فکر ادمای هزار رنگ اطرافم 💪💪💪😎خدا جونم مرسی یه دختر  ناز ویه پسر جیگر بهم دادی باباشونو نگم دیگه خودت می دونی 😄😄😄😄 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍 😍😍من یک دختر یک همسر  یک مادرهستم   به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه☺ برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊خدایی سوال کردی جواب می دیم ریپلای نمی کنی یه لایک بکن 

گوشیمو پودر میکنم بعدا نگن ای تو روحت

گفتم غم تو دارم گفتا گمشو کثافت گفتم که مال من شو گفتا با این قیافت؟_گفتم زمهرورزان رسم وفا بیاموز_گفتا وفا رو ول کن چنده حقوق پایه ت؟!_گفتم که پول ندارم اما پر از شعورم گفتا شعور نداری بی پول بی نزاکت _گفتم مگر چه کردم گفتا که خواستگاری _گفتم مگر که جرم است گفتا بی مایه اری!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه نفر هست ت  این نی نی سایت...رو دلمه بگم

هر روز تاپیک میزنه دعا کنین ازدواج کنم...هر روووووز...بخدا حالت تهوع گرفتم دیگه..تا پام برسه اون دنیا اول میرم مستقیم پیش خدا میگم قسمت میدم به جوون مرگیم یه شوهر به این بده ملتو سرویس کرد

آخی الهی 🥺 ب نظرم اینجور تاپیک ها نباید زده شه ناخودآگاه به ادم بار منفی میده  مخصوصا اینکه ...

یه تلنگری به ادم میشه

تا قدر داشته هاش را حتی برای چند لحظه بیشتر بدونه و شاکر خدا باشه

من الان خودم با این خواب بیدار شدم که تو قبر هستم 

نمیدونی الان که دست پسر کوجولوم تو دستمه چه آرامشی دارم 😭😭😭😭😭😭😭😭

قصه اینجاست ...که شب بود و هوا ریخت بهم...من چنان درد کشیدم...که خدا ریخت بهم.
یه نفر هست ت  این نی نی سایت...رو دلمه بگم هر روز تاپیک میزنه دعا کنین ازدواج کنم...هر روووووز ...

وابئییییی ترکیدممم عملم درد گرفت😭😭

🤟🏻هیی روزگار با ما نساختی لاعقل با خودت. بساز🤞🏻

🙂

قلبم

دردداشت

مامانم چی میشه؟ بابام چی پس؟

نمی خوام

خانوادم اذیت میشن

خدایانه

💔🖤

باافتخارفمینیست وحامی حقوق زنان♀️                   We should all be feminist                             #زنان-ناموس-کسی-نیستند  ؛به یادتمام زنان وکودکانی که به نام ناموس وغیرت کشته شدند.🔰                معنی کلمه غیرت توی فرهنگ لغت؛تعصب، حمیت، حسد، رشک، رگ، صفت، مردانگی، مروت، ناموس پرستی🔰معنی کلمه ناموس توی فرهنگ لغت: عیال،مستوره ،عرض،بانگ، اشتهار ،حیله،مکر،تزویر،همسر 🔰مفهوم این دوکلمه چیزی جز یک حس مالکیت تعصبی روی زن ها نیست.🔰باعقل سلیم جوردرنمیاد که یک انسان مالک یک انسان دیگه باشه مگه اینکه رابطشون ارباب-بردگی باشه پس ... زنان،ناموس کسی نیستنددددد.🔰ازرفتارهای مالک گونه شریک عاطفیتون (اینوبپوش ،اونونپوش،موهاتوجمع کن،بااون حرف نزن، پاتوازخونه بیرون نزار، بلند نخند،تتونزن و...) خوشحال نشید این نشون دهنده علاقه نیست فقط نشون دهنده اینه که اون شخص خودش رو محق میدونه حتی برای کوچک ترین ابعادزندگی شماهم تصمیم بگیره برای  پوشش ، روابط،جسم،جان،اعتقادات و... دقیقامثل کاری که اربابان در دوران برده داری توی اروپا نسبت به برده هاشون انجام میدادن.🔰ایدی چنتاپیج فمینیستی رو میذارم حتمابریدبهشون سر بزنیدبهتون کمک میکنه قدرت پیداکنیدوبتونیدازحق خودتون دفاع کنیدودرمقابل تبعیض وبی عدالتی بایستید ♀️feminism.org2♀️women.and.feminism♀️feminism.everyday♀️fatiii-n82♀️hamsarii ♀️teenagers.feminism♀️ توی پیداکردن هرکدوم ازاین صفحات(پیج ها)مشکل داشتید بهم بگیدکمکتون کنم.🔰
حس خاصی ندارم  ولی چون فکر میکنم کار خوب زیادی تو زندگیم نکردم ناراحت میشم

اره واقعا کاش ادما یکم بخشنده تر میشدیم واقعا دنیا را چه ارزش؟

اره واقعا کاش ادما یکم بخشنده تر میشدیم واقعا دنیا را چه ارزش؟

نمیدونم اصل دنیا که پوچه ولی همین زمانایی که زنده ایم اینقد ناراحت میشیم و ناراحت میکنیم و گریه میکنیم که انگار تا دنیا هست ماهم هستیم

خیلی خوشحال میشم بعدش میرم وضو میگی لباس سفید میپوشم جانماز پهن میکنم عطر خوشبوی گل نرگس هم میزنم بعد با خدا حرف میزنم و سجده😍😍😍😍😍😍

خدا مراقبته کافیه باورش کنی😍اونی که داری امضامو میخونی بدون صبر اوج احترام به حکمت خداست مطمئن باش خدا مراقبته  
🙂 قلبم دردداشت مامانم چی میشه؟ بابام چی پس؟ نمی خوام خانوادم اذیت میشن خدایانه 💔🖤

تصور مادرم بعد از نبودنم...

بچهام وقتی دل تنگ بشن برام و التماس کنن برگردم...

و منی که هرچی داد بزنم اینجام نگام کنید اما کسی متوجه هم حتی نشه...😭😭😭😭😭😭زندگی خیلی بی ارزشه

2801