2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

هیچی اومدم بالا اما خیای بهم فشار اومدم که نیومددنبالم لباسامو دراوردم اومدازاتاق بیرون خودشو به اون راه زد منم بدترعصبانی شدم بهش گفتم انقدربی غیرتی که نمیگی زنم کجا رفته اونم بیتفاوت گفتش رفتی پارگینک دیگه منم عصبانی ترشدم وبحث کردیم بچم بیدارشدالان اومدم دارم شیر بچه میدم اما خیلی داغونم 

چقدر مردها بی رحم‌شدن‌ خانمی خب وقتی می‌گفت برو‌بیرون‌ میگفتی اینجا خونمه دوست داری شما برو..

همش بهم میگه توباید بری منظورش اینه که باید طلاق بگیری حالم تزش بهم میخوره😔

2738
هیچوقت وقتی دعواتون میشه از خونه نرید بیرون که به دردسر بیوفتین خوششون نمیاد خودشون برن حق ندارن زنو ...

نه این همش میره منه دیوونه هم بهش رنگ میزنم بیا خونه میترسیم میخوابم بخوابیم نمیدونم چرا حسه طلاق گرفتن ندارم ازش بااینکه خانوادم پشتمن دلم برای بچه هام میسوره ازطرفی هم هرروز دارم پیرترمیشم هی فکرمیکنم قراره رندگیم خوب بشه اما بدتر میشه

عزیزم یک نصیحت خواهرانه هیچوقت هیچوقت تو دعوا نگو میرم چون اکثر مردا میگن برو شاید دفعه اول جلوتو بگیرن ولی دفعه دوم بی اعتنا میشن شوهر شمام مطمعن بوده ک نمیری 

خودتو بی تفاوت بگیر تو دعوا بدتر حرص مرد در میاد 

من اوایل خیلی حرص می‌خوردم اون ریلکس اینقدر بالا و پایین و جیغ و داد میکردم و ظرف میشکوندم ک الان عصاب هیچی رو ندارم ولی اون همیشه تو دعوا سکوت می‌کنه یک جمله میگه و آتیش میزنه ولی دیگه ساکت سرشو میگیره و دیگه جوابتو نمی‌ده 

منم الان دقیقا مثل خودش تا دعوامون میشه سرسنگینی میشم حرف نمی‌زنم و کوتاه جواب میدم همچین حرص میخوره و میاد آشتی 

آدمها وقتی ناامید می‌شنوند ب خیلی کمتر از آنچیزی ک لایقش هستند قانع می‌شوند و این دلیل وجود آدم های نالایق در زندگیمان است 

منم هرچی میشد فورا میگفتم میرم و چمدون آماده میکردم😂😂😂😂 دیگه داشت براش خیلی طبیعی میشد 

الان گذاشتم کنار یکبارم کیفش و پر لباس کردم انداختم جلوش گف

تم برو ور دل ننت

آدمها وقتی ناامید می‌شنوند ب خیلی کمتر از آنچیزی ک لایقش هستند قانع می‌شوند و این دلیل وجود آدم های نالایق در زندگیمان است 
نه این همش میره منه دیوونه هم بهش رنگ میزنم بیا خونه میترسیم میخوابم بخوابیم نمیدونم چرا حسه طلاق گر ...

اگه خیلی وقته وضعتون همینه برین مشاور اگه درست نشد جدا بشید خوشی هارو به کام خودت تلخ نکن جدا شو کم کم زندگیتو درست کن

هرچقدر هم که گذشتتان آلوده باشد آیندتان هنوز حتی یک لکه هم ندارد💜🌌🌙زندگی هر روزتان را با تکه شکسته های دیروزتان شروع نکنید.!!💚🌱به عقب نگاه نکنید مگر اینکه چشم اندازی زیبا باشد.هرروز یک شروع تازه است.💛⭐هر صبح که از خواب بیدار میشویم،اولین روز از باقی عمرمان است.🌈یکی از بهترین راه ها برای گذشتن از مشکلات گذشته این است...❤️🍃که همه توجه و تمرکزتان را روی کاری جمع کنید که از خودتان در آینده برایش متشکر خواهید بود ! 💙✨
عزیزم میشه بیای خصوصی

من بلد نیستم گلم خودت درخواست بده

2706