2733
2739
عنوان

‌تناسخ

| مشاهده متن کامل بحث + 951 بازدید | 60 پست
کاش وجود داشته باشع

این خوبه حالا

من جدیدا مستندزمین تخت گرا هارودیدم عجیب عجیب عجیب فکرمومشغول کرده

مرابخوانید(☝️)تابرای شمااجابت کنم🌺خدای من خدای معجزه هاست من معجزه رادیدم(تاپیک هام هست)🌈❤سوالات حقوقی وشرعی تاحدتوانم پاسخگوهستم❤پوشش یک انتخاب کاملاًشخصیه به عقایدهم احترام بذاریم،من محجبه م🧕اگرمذهبی هستیدافراط نداشته باشید!شمانمونه یی برای بقیه ی مذهبیاافراط نکنیم دین هراسی نکنیم دین خدادین مهربانی ست باهم مهربون باشیم❤جاذبه داشته باشیم مبلغ دین اسلام باشیدنه دافعش!همه ی ماچه چادری چه مانتویی وچه...درکنارهم جامعه وملتیم هوای هموداشته باشیم🚫انسانیت برترین دین توهین به اعتقادات همدیگه جزفاصله چیزی رودرپی نخواهدداشت🚫اینجاکنارهم جمع شدیم که تبادل نظرکنیم نه بحث وجدل✔همدیگه روزودقضاوت نکنیم🌹چه شیعه چه سنی چه ترک چه لر چه آذری وعربهای ایران و...همه ی مانمونه وتعریف کننده ی ایرانیم❤توهمه ی اقشاربدوخوب هست🌹همه ناراحت آینده ن نگرانن همه همینیم مسلماًمامردمیم که ضربه رومیخوریم جای دعوا وربط دادن بی لیاقتی یه سری مسئول ،به دین وحجاب و...اینجابهم انرژی بدیم💙#ایران_جاوید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من به تناسخ اعتقاد ندارم ،ولی طبق اسلام انسان بعد از مرگ وارد عالم برزخ میشن و یک جسم برزخی  دارن که با جسم دنیوی متفاوته و بعد از واقعه قیامت افراد طبق اعمالشون به بهشت و جهنم میرن و اونجا مثل الانمون جسم داریم ولی نه جسمی که درد بکشه یا نقصی داشته باشه!

با خدا رفیق بشو:)🌱
2728
درسته ولی بایدادم قبلش اماده باشه یعنی کتابهای سبکتری بخونه بعدسفرروح

سرنوشت روح رو هم بخون

تحقیقات علمی تر میخوای، کارهای دکتر یان استیونسون و جیم تاکر رو بخون

تحقیقات جیم تاکر واقعا جالبه، روی بچه هایی کار میکنه که اطلاعات خیلی جالبی دارن

وزن شروع: ۶۳.۶۰۰  وزن فعلی: ۶۲.۲۵۰  وزن هدف: ۵۵ 💙 رفت روی تخت خوابید. غمش هم جای دیگری نداشت که برود، کنارش دراز کشید !
اشرف مخلوقات چیه تناسخ در تعالیم اسلام وجود نداره.. گفتم در اعتقاد بودایی هاست، 

تناسخ دروغه روح انسان خیلی پیشرفتس امازندگی های پی درپی....... 

قوی بودن به دوست داشتن خودت بستگی دارخودتودوس داشته باشه هیچکی خودت نمیشه هیچکی  
این نظریه از طرف دین کاملا رد شده و هیچ پایه و اساسی نداره.بیخیالش شو

ردشده چون اگه باشه دینی وجودنداره

2740
سرنوشت روح رو هم بخون تحقیقات علمی تر میخوای، کارهای دکتر یان استیونسون و جیم تاکر رو بخون تحقیقات ...

ممنون ازاطلاعاتتون

مثلا یه بچه ای بود 2 3 ساله تو امریکا بدنیا اومده بود و بدون اینکه حتی والدین چینی باشن یا نسلش چینی باشه یا حتی یه کلمه چینی بلد باشه یا حتی شنیده باشه، شروع کرد به چینی حرف زدن و از زندگی که تو چین داشت میگفت.

یا خیلی از بچه هایی که میان و از زندکی قبلی میگن و بعد که میرن بررسی میکنن، می بینن حقیقت داشته

وزن شروع: ۶۳.۶۰۰  وزن فعلی: ۶۲.۲۵۰  وزن هدف: ۵۵ 💙 رفت روی تخت خوابید. غمش هم جای دیگری نداشت که برود، کنارش دراز کشید !
ای خدا میگم چرته دیگه بودایی ها این باور مسخره رو دارن

چون تومیگی حتماچرته چندتاکتاب خوندی که اینجوری قاطع حرف میزنی

ردشده چون اگه باشه دینی وجودنداره

کلا هر انسانی یک بار فرصت زندگی دنیایی داره.چه جسمش چه روحش.فقط یک بار و تناسخی وجود نداره.هر روحی هم متعلق به یک جسم هست و تا آخر این دنیا و اون دنیا وابستگی داره به جسمش چون مال خودشه.

"Save your tears for another day"
2706