2737
2739
عنوان

چه چیزی تو این سن برا خودت بدست اوردی؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1492 بازدید | 141 پست
یک هدف داشته باش  فقط درس یا فقط کار

کار نمیکنم درس میخونم فقط اوقات خالیم رو به آشپزی و کیک پزی مشغولم 

_ببینمت🤔+هوم؟_چرا بالشتت خیسه؟؟+شاشیدم روش ولمون کن بابا😪 برا سلامتی تو دلیم دعا کنید برا خودمم دعا کنید زود از شر ویار خلاص شم🤗🤗

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ولا من پسر ۲۱ ساله هیچی جز دانشجو  بودنم اما درس گرفتم تجربه دارم  بلدم حالمو خوب کن و ن ...

دنبال یک هنر باش 

مکانیک 

بورس 

بنگاهی 

تدریس 

درست تموم بشه فقط با یک برگه کاغذ و دست خالی میای بیرون .پسرا بیشتر ضربه میخورن

آلما 🍎
2740
راز موفقیتتان به ماهم بوگو

از ۲۰ سالگی دستم تو جیب خودم بود و مستقل شدم

بین پس انداز و خرج کردن تعادل برقرار کردم

قبل گرونی های شدید زمین رو خریدم الان واقعا نمیشد 

before i die i want to be happy and make others happy
من به خودشناسی کاملی رسیدم و۲۱سالمه و مشاور تحصیلی هستم در کنارش دانشگاه و همینطور برا کنکورم میخونم ...

ببخشید چه رشته ای میخونید؟ 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تکنسین فوریت پزشکی👩🏻‍⚕️🩺💉💊🩹    اگر نظرم برخلاف نظرته 🙂 ریپ نزن ✋🏻 بحث نکن 🤫  دلمو نشکن ❌️ دلتو نمیشکنم 🚫۳۰ / ۷ / ۱۴۰۲ تیکر من آبی شد😍
چرا؟؟؟؟

من 30سالمه تو کارم موفقم شکر خدا 

وزن اولیه 104😛اغاز رژیم 7اردیبهشت 1400🥴خداروشکر بعد یک سال 30کیلو کاهش داشتم 💃💪اغاز سال دوم رژیم 😍💪وزن فعلی 76😎هدف اول 70،🙃🙃 هدف اخر 68 هر زمان شد  😊😎  من می تونم چون می دونم 😂 یه زمانی چاق بودم همه می گفتن اوف چقد چاق وزشتی 😡منم با ارامش می گفتم درشت مجلسیم دوست دارم اینطوری 😎الان لاغر شدم همونا می گن وای لاغر شدی از ریخت افتادی 😒بازم من می گم دوست دارم می خوام مانکن باشم 😎من برا دل خودم زندگی می کنم نه به فکر ادمای هزار رنگ اطرافم 💪💪💪😎خدا جونم مرسی یه دختر  ناز ویه پسر جیگر بهم دادی باباشونو نگم دیگه خودت می دونی 😄😄😄😄 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍 😍😍من یک دختر یک همسر  یک مادرهستم   به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه☺ برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊خدایی سوال کردی جواب می دیم ریپلای نمی کنی یه لایک بکن 
2706