2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حتما😔😔😔😔امشب بغلش کردم بوسیدمش که حال و هوای قبلم برگرده هیچی حس نکردم

هیچ چیزی غیر خودش نمی تونه حالتو خوب کنه، باید باهات صحبت کنه و از دلت دربیاره، وگرنه این غم اونقددددر بزرگ میشه که یهو میفهمی بینتون هزاران هزاران سنگ و مانع و فاصله هست و دیگه کار از کار گذشته

با هم صحبت کنین، زود

هیچ چیزی غیر خودش نمی تونه حالتو خوب کنه، باید باهات صحبت کنه و از دلت دربیاره، وگرنه این غم اونقددد ...

اون هر دفعه دروغ تحویلم داد و اخرشم تو دعوا ها گفت مردم  برا مردونگیم هر کاری میکنم

2731
اون هر دفعه دروغ تحویلم داد و اخرشم تو دعوا ها گفت مردم  برا مردونگیم هر کاری میکنم

پس اگر نتونستی در نهایت با صحبت و مشاوره و هزاران راه خودتو اروم کنی، خودت رو راحت کن، دنیا ارزش این همه غم نداره، عمر کمه

توی خونه بیخیالش شو و رهاش کن و لذت زندگی ببر، انگار ببخشید وجود نداره، به کارهایی که علاقه داری فک کن و انجام بده، باشگاه و ...، نادیده اش بگیر، رها کنش

نمیدونم چ حسیه اصلا باورم نشد که اینکارو کرده فقط گریه زاری

خب همین‌کافیه دیگه 

دلت صاف نمیشه باهاش

منم الان اون جوریم

دلیل خاصی ندارم ولی چون به خیانت شک دارم دلم‌گرم نمیشه به زندگیم

خب همین‌کافیه دیگه  دلت صاف نمیشه باهاش منم الان اون جوریم دلیل خاصی ندارم ولی چون به خیانت ...

اگه واقعا میدونی که بفهمی خیانت کرده میتونی دل بکنی جدا شی شرایطشو داری دنبال شکت برو اگر نمیتونی جدا شی و نمیتونی دل بکنی شکتو نادیده بگیر و به زندگی ادامه بده مثل من خودتو بدبخت نکن

[QUOTE=223320135]اگه واقعا میدونی که بفهمی خیانت کرده میتونی دل بکنی جدا شی شرایطشو داری دنبال شکت برو اگر نمیتونی جد ...[/QUOTEمیتونم جدا بشم‌ولی به خاطر بچم نمیخوام 

آره میخوام‌دیگه پیشو‌نگیرم خیلی اذیت میشم

شوهرت پشیمونه؟

2740
[QUOTE=223320135]اگه واقعا میدونی که بفهمی خیانت کرده میتونی دل بکنی جدا شی شرایطشو داری دنبال شکت ب ...

اره ولی از این شرایط نمیتونه در بیاد مریضه ولی قبول نمیکنه که مریضه