2733
2734

سلام 

کسی هست که عشقتون بهتون گفته نمیخوامت

بعدم رفته و کات کرده 

ولی بعد بهش رسیدید؟

یا اینک بترسه با خانوادش راجبتون حرف بزنه ک نه بشنوه؟

وقتی میگه نمی‌خوام مگه خوددرگیری داره بعدش بیاد بگیره

گندم را دزدیدند صدای اعتراض ها بلند شد، نان بین مردم پخش کردند؛اعتراض ها خاموش شد؛این جماعت فقط به دنبال سیرکردن شکم خود هستند نه گرفتن حقشان !                                  برتولت برشت، سقراط مجروح

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ها😐والا اگ عشق داشته باشم و بگه نمیخوامت

یا خودمو تو افق محو میکنم یا اونو😐

چ برسه به این ک بزارم برگرده و برسیم ب هم😐

وقتی دوسم داره غلط کرده میگه نمیخوامت😐مگ کشکه

حالا مهم نیس شرایطم هر چی ک باشه😑

از خانوادم متنفرم :)                               🖤Kurdistan 
2731
ها😐والا اگ عشق داشته باشم و بگه نمیخوامت یا خودمو تو افق محو میکنم یا اونو😐 چ برسه به این ک بزار ...

وقتی عاشقش باشی چی

اگ اون کلمه رو از روی ترس یا اینک شرایط نداره بگه یا از روی از خودگذشتگی برای تو 

خانواده‌ هامون مخالف بودن که ما ازدواج کنیم 

ولی بعدش دیدن خوشبخت ترینیم کنار هم 

مادرشوهرم هم خیلی دوستم داره 

در کل گفتم که بگم اگه همو دوست دارید تلاش کنید 

مادرشوهرم الان همیشه میگه بهتر از تو همسری برای پسرم نمیشد انتخاب کنم 

شاغل.متاهل‌.شهروند‌‌استانبول‌ترکیه.                          حال‌دلم‌با‌،تو‌خوشه‌بغضت‌صدامو‌میکشه!-این‌عشقه هرجا‌که‌میرم‌مقصدی‌با‌من‌به‌دنیا‌اومدی!‌-‌این‌عشقه
2740

دعوامون شد گفت به درد هم نمیخوریم نمیخوامت .. هفته بعدش با خانوادش حرف زده بود با خانوادم حرف بزنن

میشه واس رسیدن به عشقم و خوشبختیمون ی صلوات بفرستی 😍❤ تیکر روز عقد و رسیدن به عشقمه.. خدایا هرچی خودت صلاح میدونی خودت ی کاری کن سخت گیریای خانواده تموم بشه ماهم بعد چندسال به هم برسیم 😔🖤 
وقتی عاشقش باشی چی اگ اون کلمه رو از روی ترس یا اینک شرایط نداره بگه یا از روی از خودگذشتگی برای تو ...

اگه قانعم کنه میزارم برگرده

از خانوادم متنفرم :)                               🖤Kurdistan 
خانواده‌ هامون مخالف بودن که ما ازدواج کنیم  ولی بعدش دیدن خوشبخت ترینیم کنار هم  مادرشو ...

میدونی دوسم داره ولی ترسوعه دیشب بعد از یک ماه و نیم کات باهاش حزف زدم میگف نمیتونم بهت امید بدم ک تهش خانوادم مخالف رسیدن بشن و رضایت ندن 

گفتم تو ک هنو نگفتی از کجا میدونی 

میترسی 

گف خب یه حرفایی از دوروبر شنیدم ک ممکنه رو خانوادم تاثبر بزاره

اولش ک کات کردیم سر موضوع این بود ک هیچی نداره برا ازدواج 

الان باز شد خانواده

میگم عشق چند ساله ارزش یه ن شنیدن رو ک داره نداره

پشیمون نمیشی یه روزی ک اخرین تلاشتو نکردی 

میگه ن 

ولی دوسم داره نمیدونم خودش میگ داره 

خوشبحالت خوشبخت باشید چرا گف نمیخوامت؟

بخاطر خانواده هامون دعوامون شد بعد فهمیدم نفر سومی در کار بود😐 ی اوضاعی بود همه چی توهم شده بود ولی آخرش درست شد

میشه واس رسیدن به عشقم و خوشبختیمون ی صلوات بفرستی 😍❤ تیکر روز عقد و رسیدن به عشقمه.. خدایا هرچی خودت صلاح میدونی خودت ی کاری کن سخت گیریای خانواده تموم بشه ماهم بعد چندسال به هم برسیم 😔🖤 
2706