2737
2734
عنوان

راهنمایی + پلیز🥺♥️

| مشاهده متن کامل بحث + 486 بازدید | 45 پست
اوخی تو هم عشقت ی طرفه است!؟🥺

من طاقت عشق اینجوری رو ندارم 

اگه ببینم یه طرفست و برا سرگرمیم بلافاصله خدافظی میکنم..تموم درد رنجو به جون میخرم ولی خودمو حیرون یه لاشی که هیچی سرش نمیشه نمیکنم...🙂😂

عشق یکطرفه اینطوریه ک:اون چاقو گذاشته بیخ گلوت و داره میکشتت . .و تو همون لحظه میگی مواظب باش دستتو نبری :)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من طاقت عشق اینجوری رو ندارم  اگه ببینم یه طرفست و برا سرگرمیم بلافاصله خدافظی میکنم..تموم درد ...

کار درستی میکنی😀🍇

ولی مگه تو نیومده بودی ک زندگیمو از لجنزاری ک بود نجات بدی ؟! :)
2731

خداوندا عقلی ب پسرعمه استارتر عطا کن آمین😔😂

سلام روح عزیزم،خیلی بهت بدهکارم و میدونم. شاید تا الان دیگه زنده هم نباشی.همشم تقصیر منه.ببخشید اگه همه اذیتم کردن و من ریختم تو خودم و به جاش تو شکستی. ببخشید به خاطر حرفایی که هیچ وقت نزدم و تو شکستی ببخشید اگه همه بهم تیکه انداختن و حرف نزدم و به جاش تو شکستی ببخشید که هزار تکه شدی ببخشید که حتی اعتراض هم نکردی که چرا تیکه تیکه شدی (آرزو میکنم وقتی مردم اولین نفر تو رو توی اون دنیا ببینم اون موقع بغلت میکنم و میگم همه هم اگه ببخشنم نمیذارم روحم منو ببخشه سر تو هم که شده میرم جهنم فقط دیگه نمیذارم اون موقع بشکنی/:)🥲
نشون دادم دیشب گفت ولش کن ب عموت گفتم این پسره اینطوریه  گفت تو هم زیاد کشش نده نمیخوام عامل خ ...

خودت جواب پیاماشو دادی یا مثلا وقتی دیدیش چطور رفتار کردی کلا رفتارت باهاش چجور بوده؟تیپ وقیافه وهیکل خودت چطوره؟بهم میاید؟

معجزه در لحظه اتفاق میفته...آماده باش
خودت جواب پیاماشو دادی یا مثلا وقتی دیدیش چطور رفتار کردی کلا رفتارت باهاش چجور بوده؟تیپ وقیافه وهیک ...

ن هر وقت پیام داد جواب ندادم😐🤌

تو بچگی ک زیاد چیزی نمی‌فهمیدم باهاش صمیمی و گرم بودم ولی دیگه ی ۴ ۵ سالی میشه سرم باهاش اصلا خونشون هم نمیریم دیگه

خوبه باشگاه میرم تعریف از خود نباشه کمی خوشگلم😌🥺

ن فکر نکنم بهم بیایم چون ازم خیلی بلندتره

2740
ن هر وقت پیام داد جواب ندادم😐🤌 تو بچگی ک زیاد چیزی نمی‌فهمیدم باهاش صمیمی و گرم بودم ولی دیگه ی ۴ ...

قد و وزن هردوتون چنده؟تیپ خودت واون چطوره

قد و وزن هردوتون چنده؟تیپ خودت واون چطوره

وزن اونو نمیدونم قدش ۱۸۷

خودم قدم ۱۶۰ وزنم ۵۱

تیپ من ساده و اسپرت

تیپ اون بیشتر کت شلوار میپوشه😐💔

وزن اونو نمیدونم قدش ۱۸۷ خودم قدم ۱۶۰ وزنم ۵۱ تیپ من ساده و اسپرت تیپ اون بیشتر کت شلوار میپوشه😐 ...

خب پس بااین حساب دختری نیستی که خیلی تیپ بزنی یا مثلا بی حجاب باشی خوبه عشقش پاکه پسره تعجب میکنم هیچوقت محلش ندادی واینجوری میخادت😀😀بجز اون خاستگار داری که مثلا بخوای ازدواج کنی اون دیگه بره

خب پس بااین حساب دختری نیستی که خیلی تیپ بزنی یا مثلا بی حجاب باشی خوبه عشقش پاکه پسره تعجب میکنم هی ...

اوووم خودمم نمدونم از چیم خوشش میاد😐🤦🏻‍♀️

ن میگم ک ۱۷ سالمه خواستگارم کوجا بود🥲

اوووم خودمم نمدونم از چیم خوشش میاد😐🤦🏻‍♀️ ن میگم ک ۱۷ سالمه خواستگارم کوجا بود🥲

دله دل 🌈❤مردا خودشون یک آن عاشق میشن بعضی وقتا هرکارم براشون کنی نمیشن اگه مورد خوبیه رد نکن

دله دل 🌈❤مردا خودشون یک آن عاشق میشن بعضی وقتا هرکارم براشون کنی نمیشن اگه مورد خوبیه رد نکن

اوووم ببین آخه من نمیتونم ی نفری ک تا حالا ب چشم برادری بهش نگاه میکردم و بهش داداش میگفتم الآن ب چشم دیگه ای نگاهش کنم 

هیج حسی بهش ندارم

بعد تازه ی عالمه آرزو و هدف دارم برای آینده ام

اوووم ببین آخه من نمیتونم ی نفری ک تا حالا ب چشم برادری بهش نگاه میکردم و بهش داداش میگفتم الآن ب چش ...

اع بهش داداش میگفتی😐اینو میدونه واومده جلو

2706