2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم ایشون تو چند تا تاپیک دیگه به ترکا اهانت میکردن من چند بار دیدم بخاطر همین خواستم یه چیزی بگم ...

من خودم ترکم تو هیچ تاپیکی هم به هیچ قومیتی توهین نکردم بر عکس دفاع هم کردم ترک نیاز به اثبات شدن نداره ثابت شده س اونی که این رفتارا ازش سر نیزنه ترک اصیل نیست فیکه 

2728
عزیزم ایشون تو چند تا تاپیک دیگه به ترکا اهانت میکردن من چند بار دیدم بخاطر همین خواستم یه چیزی بگم ...

با توهین کنندگان قطعا باید برخورد شه اما توهین با انتقاد یا نظر فرق داره.شاید دوستمون یکمی دلخور بودن و لفظشون خیلی جزئی تند بود ک بهتون برخورده.اما من دقیقا حس کردم ک دارن از چی حرف میزنن

عزیزم اولش ب شوخی صحبت کردیم و منم همون اولش بهت گفتم ک ب سبک زندگیتون توهینی نمیکنیم فقط صحبت میکنی ...

من گفتم که هر کی هر جوری دوس داره راجبم فکر کنه ولی من همیشه به ترک بودنم افتخار کردم و خط قرمزمه

2738

منم ببینم کسی توهین ترکا می‌کنه جوابش میدم ولی نه با الفاظ زشت ،نمیدونم اول کی شروع کرده ولی شما بد جواب دادی،

من گفتم که هر کی هر جوری دوس داره راجبم فکر کنه ولی من همیشه به ترک بودنم افتخار کردم و خط قرمزمه

آدم به چیزی افتخار میکنه ک دستاورد خودشه،وگرنه شما که کُرد یا لر یا بلوچ هم بودین،باز به قومیتی ک داشتین تعصب داشتین

شما هرجور میخواب باش و زندگی کن و فکر کن، ولی رفتارتون بدترین شکل ممکن بود ک میتونس یه ترک رو نشون بده.

●•°در نهایت زندگی میرقصه به سازِ من.... ♡🌱🤌🏼🧡

عالی 😂😂😂 

الله سالیزا قسمت السین باجیی😑😂

بالاخره با تمام سختی ها به هدف قشنگم رسیدم:)) دانشجو پزشکی🧡موفقیت شانسی نیس باید به دستش بیاری✋🏻♥️                اردیبهشت ماه بود که منو تنها گذاشتی🥺🖤 میشه برای شادی روح مامان قشنگم صلوات بفرستید