2737
2739
شما عنوان تاپیکتون رو نگاه کنید گلم  نوشتید : آیناز اسم خوبیه برا نی نیم؟ خوب دوستان گفتن نه. ...

باشه ،اوکی!!!

این دوستان دنبال سلنا النا دلوین نورا هستند

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کتاب اسم بگیر من چون نی نی ندارم دنبال اسم نبودم ولی خوب اسمهای جدیدتر خیلی هست

مگه جدید تر بودن ملاک بهتر بودنه؟

الان اسم لیانا رو نظر سنجی کنم بالای هشتاد درصد رای میاره

چی ؟؟

امضام 

زندگی خیلی عجیبه ! ... وقتی موفقعیت های دیگران را لمس می‌کنی ! دلت لمس کردن دوباره میخواد ... میخوای اون تکه ای از موفقیت مال خودت و خودت باشه ! ولی نه با پول بدست میاد ! نه با عشق ... فقط با تلاش بدست میاد ... قطره قطره تلاش جمع گردد وانگهی دریای موفقیت شود !
2731
باشه ،اوکی!!! این دوستان دنبال سلنا النا دلوین نورا هستند

من با علامت تعجب جواب شما رو ندادم ک باشه !!!! گفتید

خداحافظ

کاربری دست دو نفره🤍 پس کار آگاه بازی در نیارید  .‌.اگ ریپ زدی دیدی جوابتو ندادم بدون برا شعور و فرهنگ خودم احترام قائلم و نمیخوام بخاطر تو ب خودم بی احترامی کنم و گرنه هزاررررتا جواب برا گفتن دارم نگران نباس 
قدیمی ک الان به همه اسمها میگن قدیمی به جز دلوین و ماهور و ماهلین و آوین و گندم و حنا و برکه و نیلا ...

گندم خیلی قشنگه همینطور نفس و جانان کاری ب قدیم و جدید بودنشون ندارم نظرمو گفتم. 

2740
باشه ،اوکی!!! این دوستان دنبال سلنا النا دلوین نورا هستند

خو شما ک‌نیستی همین ایناز بذار نظر کسی روهم نپرس😐🙄

💗همسر مهربونم و دختر نازم خدارو شکر برای داشتنتون💗
ولی امضا نداری که ؟؟؟!!

ببخشیت پاک شده 

اسمم دالغا هست معنی موج

زندگی خیلی عجیبه ! ... وقتی موفقعیت های دیگران را لمس می‌کنی ! دلت لمس کردن دوباره میخواد ... میخوای اون تکه ای از موفقیت مال خودت و خودت باشه ! ولی نه با پول بدست میاد ! نه با عشق ... فقط با تلاش بدست میاد ... قطره قطره تلاش جمع گردد وانگهی دریای موفقیت شود !
گندم و جانان ک تا سلبریتی ها گذاشتن قشنگ شد!!

عزیزم چقد شما تهاجمی رفتار میکنید با بقیه 

خیلیا ممکنه از اسم آیناز خوششون نیاد 

بعضی ها هم ممکنه دوست داشته باشند 

نظرات مختلف زیاده 

اگه انقد این اسم رو دوست دارید تاپیک رو قفل کنین و خودتونم ناراحت نکنین 

2706