2737
2734

بسیار کم 

لطفا لطفا لطفا قضاوت ممنوع❌❌                  این کاربری متعلق به دونفره   👭                            پس خواهش میکنم از رو تایپ ها سوتفاهم پیش نیاد🙏صاحب کاربر من و خواهرم هستیم من متاهلم و خواهرم مجرد 

من بیشتر با وجود پدر و مادر خوب و محیط مناسب بی ادب و ...... دیدم

هر انسانی در طول زندگیش به دنبال معجزه میگردد.‌ و آن را در همه جا جست و جو می‌کند. در حالی که معجزه همین جاست. درون قلب هر انسانی.  آن جا که نیرو و اراده ی جز خداوند در جهان تصور نمیکنی . معجزه از ایمان شکل میگیرد. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740
یعنی تلاش و عقل و بینش و درک خود فرزند فایده نداره؟

بله اون درصد کم بخاطر همین ک شما میگین

اگ اون فرزند این خصوصیات رو داشته باشه 

لطفا لطفا لطفا قضاوت ممنوع❌❌                  این کاربری متعلق به دونفره   👭                            پس خواهش میکنم از رو تایپ ها سوتفاهم پیش نیاد🙏صاحب کاربر من و خواهرم هستیم من متاهلم و خواهرم مجرد 
یعنی تلاش و عقل و بینش و درک خود فرزند فایده نداره؟

عزیزم نباید از تاثیرزیادی که محیط روی ادمها داره غافل شد....توی کی از کتابهای دانشگاهمون درمورد تاثیر محیط در فرد نوشته شده بود شما اگر انگشت شصت ۴ نسل پشت سرم هم رو قطع کنید ...احتمال اینکه نسل پنجم بدون انگشت شصت به دنیا بیاید هست....اصلا نباید از تاثیر محیط برفرد عقاید بینش ورفتار او غافل شد

2706