2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عاقا یک ماه پیش چی شده همه امروز اومدن میگن باردارن😐

همه واکسن زدن 😂

بَلْ كَذَّبُوا بِمَا لَمْ يُحِيطُوا بِعِلْمِهِ وَلَمَّا يَأْتِهِمْ تَأْوِيلُهُ              منکران انکار چیزی را می‌کنند که علمشان به آن احاطه نیافته و به حقیقت و باطن آن هنوز  نرسیده است،(سوره یونس آیه ۳۹) مردم شهری که همه در آن میلنگند، به کسی که راست راه می رود میخندند...  انسانها عادت دارند چیزی را که نمی فهمند مسخره کنند...!! زمانی نه چندان دور هرکس در مورد واژه مولکول کلامی میگفت انسانی متوهم محسوب میشد درصورتیکه از هم عصران خود جلوتر بود . اینکه تو آگاهی کافی نداری و هر مطلبی با منطق تو جور در نمیاد مشکل خودتوست.. کسی  با سخنان توهین آمیز دیگران را به سخره میکشد  که ادله و سندی برای بحث ندارد. اهانت تو  گویای شخصیت و عقل ناقص تو است.افرادی که مدام مریض میشوند، به سرزنش کردن افرادی که مریض نمی شوند ادامه می دهند، و آنها را دلیل بیماری خود می دانند. به جای اینکه بپرسند آنها برای سالمماندن چه می کنند؟ التماس تفکر
2731
2740
کسی اینجوری بوده دوتا بچه پشت هم؟؟خیلییی سخته؟؟

بله من

بچم ۲۰ ماهش بود فهمیدم دومی رو باردارم الان

دخترم ۳ سالو ۳ ماهشه پسرم ۱۱ ماهشه ببین تا حدود ۴ ماهگی پسرم سخت بود  تا جون بگیره بعدش خیلی بهتر شد الانم که خداروشکر خیلی راضیم باهم بازی میکنن و منم با نگاه کرن بهشون کیف میکنم الحمدلله

گلم سقط نکنی یه وقتها گناه داره و قتل حساب میشه و باتوجه به سن جنین باید دیه بدی

قدر هدیه خدا رو بدون و مطمین باش خدا خیرت رو میخواد

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم

خوشبحالت کاش منم یهو باردار میشدم 

ولی ن میخوام قشنگ بدونم کی باردار شدم ک مستحباتشو انجام داده باشم 

ولی خیلی سخته ب معنای واقعی کلمه ک و نت پاره میشه😁😁😁😁ولی خوبیش اینه باهمن واسه منم دعا کن هرچی خیرمونه بشه

5ساله منتظرم خدا نگاهم نمی کنه 😭خاک ب سر من هست ن تو 

خدایاا یخیلییی سخته میفهممت خدایا ب خق حضرت زهرا انشاا.‌‌زود دامنش سبز شه و سالمو صالح دنیا بیاد 

نذر کن دختر بزاری رقیه یا پسر علی اصغر خیلییی حاجت میدن رد خور نداره و اینکه چهل روز حدیث کسا و چهل روز دعای امام زمان الهی عظم البلا خیلیییی مجربن حتما بخون با خلوص نیت و دل شکسته بخون اجی