2752
2734
۲۵ . ۲۶ و ۲۸ دیگه بیشتر از ۲۸ نمیشه دیشب خیلی خوشحال بودم چون ۲۷ روز لود نشده بودم ولی آخر سر اومد د ...

عزیزم روز ۱۲پریودت حتمن حتمن برو سونو واژینال بده ببین اصلا فولیکول داری واینکه بزرگی فولیکولت چنده باید بری 

خدایا هم برای دشمنانم هم برای دوستانم هرآنچه را برایم آرزومیکنند اول درحق   خودشان مستجاب کن بعد برای من وفرزندانم 😍😅

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوب عزیزم همه اینا هزار بار تو این سایت گفته شده و همشون تو نت هستن.فکر کردم میخای چیز جدیدی بگی.الب ...

عزیزم من هنوز به جای اصلی نرسیده بودم که 😉

خدایا هم برای دشمنانم هم برای دوستانم هرآنچه را برایم آرزومیکنند اول درحق   خودشان مستجاب کن بعد برای من وفرزندانم 😍😅
عزیزم روز ۱۲پریودت حتمن حتمن برو سونو واژینال بده ببین اصلا فولیکول داری واینکه بزرگی فولیکولت چنده ...

آهان ممنون از راهنماییتون چون واقعا نمیتونم به کسی بگم نمیدونستم چیکار کنم

2731
نمیخوای بگی آیا

میخاستم بگم اما دیدم همه بیخیال شدن ورفتم منم پشیمون شدم از  خسته کردن دستم وگرنه  من کامل نگفتم و داروهای عطاری مونده که مهمترین بخشش بود 

سیاه دونه من شنیدم خوبه

باشه میگم صبر کن بنویسم 

میخاستم بگم اما دیدم همه بیخیال شدن ورفتم منم پشیمون شدم از  خسته کردن دستم وگرنه  من کامل ...

شما اگ همون اول ک تاپیک زدی مینوشتی کلشو خیلیا میخوندن مردم مسخرتون نیستن ک نازکنی

آره دیگه واقعا باید برم من یکسال عروسی کردم ۲۷سالمه تقریبا

خوب سونو چیزی ندادی تاحالا؟

شما اگ همون اول ک تاپیک زدی مینوشتی کلشو خیلیا میخوندن مردم مسخرتون نیستن ک نازکنی

عزیزم مگه طلب دارین که این لحن حرف میزنی من قصدم کار خیره. باید درک کرد وصبور بود