2737
2739
دوستان عزیز من یه مهدکودک خوب در اقدسیه پیدا کردم که دخترم اونجا خیلی شاده و از همه چی مخصوصاً اموزش هاش خیلی راضیم، ضمناً هم خیلی ارزونه هم مربی های خیلی مهربونی داره، فضاش هم ویلایی و خیلی قشنگ درست کردن. خلاصه اینکه من کلی مهد کودک عوض کردم تا اینکه اینجا رو پیدا کردم و همه جوره خیلی راضیم (البته ابتدای پاسداران و ابتدای نیاوران هم به مسیرش می خوره)
اسمش هست مهدکودک کودکان امروز : آدرسش خیابان موحد دانش- پارک اول- پلاک 6
از شیرخوار تا پیش دبستانی هم داره
تلفنش هم هست : 22292346
با سلام به نظر بنده بعنوان یک مادر" مهد کودک و پیش دبستانی آینده برتر(آب) " که جدیدا در محله اختیاریه و دولت تاسیس شده به لحاظ مدل آموزشی (High scope) که یک مدل پرورش خلاقیت هستش و مچنین محیط تمیز و بهداشتی و جذاب برای بچه ها و داشتن کادر متخصص و تحصیل کرده توصیه می کنم و به نظرم بهترین مهد خیابان دولت و اختیاریه و منطقه 3 می باشد. سایر دلایلم برای انتخاب مهد کودک آینده برتر: قیمت مناسب نسبت به سایر مهد کودک ها محیط بهداشتی مربیان دلسوز و متخصص غذای مناسب برای بچه ها زیر نظر متخصص تغذیه برخورد بسیار مناسب با والدین و.... تلفن: 22781080-22780747 سایت: www.mahdab.com آدرس: چهارراه پاسداران-خیابان دولت- بین اختیاریه جنوبی و دیباجی-فروردین-طاهری-پلاک 1 اینستاگرام : ayandebartar البته اینم بگم که مهد آینده برتر در اصل یک مرکز پرورش خلاقیته و با مهد کودک های دیگه از لحاظ روش کاری کاملا متمایزه. آدرس ها رو از سایت مهد برداشتم و اینجا گذاشتم و با توجه به اینکه من خیلی از این مهد راضی ام یک جورایی دوست دارم این مطلب رو با دیگر مادران نیز به اشتراک بگذارم موفق باشید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام

یه آقای مومن، مهندس،تحصیل کرده شاغل نجیب توی 35 ساله توی تهران می شناسم البته یک ازواج قبلا داشته، الان قصد ازواج مجدد دارد، و برای ازدواج دنبال با خانمی مثل خودش است که قبلا ازدواج مجدد داشته یا همسرش فوت شده باشه، چون معتقد است این افراد همدیگر رو بهتر می شناسند و بهتر درک میکنند.

اگر موردی می شناسیدحتما بهم طلاع بدید از طریق این ایمیل epmalen@gmail.com یا از طریق همین سایت پیام بدید.

ممنون

2728