2733
2734
عنوان

شما باشید ناراحت نمیشید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 241 بازدید | 34 پست

[QUOTE=223084444]تو تو شرایط من نیستی که این حرفارو میزنی من الان خیلی وقته که صبح زود بیدار میشم میام کلی کارای ماما ...[/Q UOTE]

ساعت ۹ اومدم خونش باز این حرفو میزنه

خدایا مراقب آدمهای خوب زندگیم باش...
درسته ولی دلیل نمیشه یکی بزور بیدارت کنه

عزیزم دوستت داره که بیدارت میکنه ساعت ۱۰ ۱۱ ظهر  ، البته برای من ظهره شاید برای شما سحر و نصف شب یا صبح زود باشه ، دختر مادرت خیرتون میخواد خیلی ها از خداشونه گلم ناراحت نشو ، من هم پیشنهاد خواهرانه دادم چون همیشه کم پست میزارم و حرف نمی زنم اگه نگاه کنی تعداد پست هام از سال ۹۸ چقدره پس بدون خیلی مهم بودی که این حرف و زدم 

همیشه شاد باشی عزیزم 🌹🌹🌹🌹🌹🍃🍃🍃🍃❤❤❤

عشق در یک کلام همسرم و دوتا بچه هام 😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب من خوابم اونقدره زود بیدار میشم همش خمیازه میکشم نمیتونم هیچکاری کنم نه تنها نیست یه خواهر کوچیکت ...

هر روز سعی کن نیم ساعت زود تر از روز قبل بیدار بشی کم کم عادت کن. بعد شما به اون زنگ بزن.

عزیزم دوستت داره که بیدارت میکنه ساعت ۱۰ ۱۱ ظهر  ، البته برای من ظهره شاید برای شما سحر و نصف ش ...

قربونت برم.❤.ولی خب بالاخره اذیت کردنه دیگه توش شرایط من باشید متوجه میشید الان خیلی وقته اونقدر نمیخوابم ولی هردفعه که میام خونشون باز همین حرفو میزنه بهم بخدا نمیدونی که چقدر زندگی برام سخته هم سنای من کلی تفریح دارن من هرروز غصه ی مامانمو دارم میام خونشون بهش میرسم یروز نیومدم آبجیم که دوره زنگ زده میگه چرا نرفتی کارای مامان مونده بخدا انقدر ناراحت شدم گفتم من هرروز میرم یروز نرفتم زنگ زده اینجوری میگه خودش راهش دوره کلاساشو میره کاراشو میکنه زنگ میزنه به من اینجوری میگه شوهرم یکساله میگه بیا بچه بیاریم من بهونه های مختلف میارم چون بچه بیاد نمیتونم به مامانم برسم دیگه مامانم باید این حرفارو ولش کنه دیگه الانکه اونقدر نمیخوابم بازم هر دفعه میام خونش میگه میخواستم زنگ بزنم گفتم دعوا میکنی هر چند اونموقع هم بنظرم حق داشتم من خونم جداست دیگه مستقل شدم خوابمم دست خودم نباشه؟

2728
عزیزم دوستت داره که بیدارت میکنه ساعت ۱۰ ۱۱ ظهر  ، البته برای من ظهره شاید برای شما سحر و نصف ش ...

مامانم بهم میگه بچه بیار چرا بچه نمیارید بعد یه هفته کار پیدا کرده بودم براخودم گفت کار نکن بیا به من برس.بخدا زندگی انقدر برام سخته اصلا دلم نمیخواد هیچوقت بچه بیارم