2733
2739

عزیزم بنظرمن کارت اشتباه نبوده.اما بهتر بود میگفتی من باهاش خیلی صمیمی نیستم و در حد اطلاعم میدونم باکسی نبوده.‌‌‌..‌البته کار اون آقا اشتباهه که شماروقسم میده....انگار خودش استغفرالله پیامبره و پاک و مطهر....

لاحول ولاقوه الا بالله العلی العظیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شما می تونستی اینطور بگی که تا اونجایی که من باهاش رفت و امد دارم چیز بدی ازش ندیدم دختر خوبیه همین نه دروغ  بود نه راست

من خود دلم از مهر تو لرزید وگرنهتیرم به خطا می‌رود اما به هدر، نه                           دل خون شده وصلم و لب‌های تو سرخ استسرخ است ولی سرخ‌تر از خون جگر، نه                      با هرکه توانسته کنار آمده دنیابا اهل هنر؟ آری! با اهل نظر؟ نه!                      بدخلقم و بدعهد، زبان‌بازم و مغرورپشت سر من حرف زیاد است مگر نه؟                      یک بار به من قرعه عاشق شدن افتادیک بار دگر، بار دگر، بار دگر… نه!
2728

هیچوقت دین مردم رو نیار گردن خودت

اینجور وقت ها همیشه بگو الله و اعلم من نمیدونم و سلام 

یک سال از همه دور شو و تلاش کن، بعد یک سال از خودت رو نمایی کن، اون لحظه ست که همه دلشون میخواد یا باهات باشن یا جات باشن...💋
زیر اب نه ولی گفت بعد از ازدواج بفهمه برای دوستت بدتر میشه الان بفهمم شاید ببخشمش

حالا اونم یه زن میخاد بگیره......چرا انقدر شخم میزنه.............شک داره ....بره سراغ یکی دیگه

حالا اونم یه زن میخاد بگیره......چرا انقدر شخم میزنه.............شک داره ....بره سراغ یکی دیگه

یه چیزی بگم توی این دوره زمونه هستن کسایی که تو مجردیشون پاک زندگی کردن و به شدت رو این مساله که طرفم پاک باشه حساسن

موقع ازدواج باید گذشتتو بگی ؟

بروپایین                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   مرسی  حالا برو بالا
2740
یه چیزی بگم توی این دوره زمونه هستن کسایی که تو مجردیشون پاک زندگی کردن و به شدت رو این مساله که طرف ...

آخه بدبخت کاری نکرده.....اقتضای سنش بوده از یکی خوشش اومده..............دیگه بفهمم طلاق میدم و......این حرفها رو نداره

یه چیزی بگم توی این دوره زمونه هستن کسایی که تو مجردیشون پاک زندگی کردن و به شدت رو این مساله که طرف ...

نه از خدا که بالاتر نیستن؟؟ وقتی خدا میبخشه

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
این که از یکی خوشش اومده فرق داره با اینکه دوس پسر داشته باشه

دوست پسر نبوده واقعااا  به جهت ازدواج دوره اشنایی بدون اطلاع خانواده

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
استارتر اینکه میگی دوستی نافرجام داشته یعنی در چه حد؟ دوستی داریم تا دوستی. در حدی بوده که بخواد بعد ...

ببین طرف دختر با حجاب و چادریه محرم نامحرم حالیشه هدف ازدواج بوده خب باهم یک مدت معاشرت چارچوب محور داشتن

2706