2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بمیرم اللهی  ببخشید که ناراحتت کردم عزیزم وای خدا منو بکشه این چه تایپیکی بود😭

خدا نکنه گلم چه حرفیه 

تو حلال کن ناراحتت کردم 

❤️❤️❤️

‌توی‍‌ه‍‌ زن‍‌دگ‍‌ی‍‌ت‍‌ ه‍‌م‍‌ی‍‌ش‍‌ه‍‌ خ‍‌ودت‍‌و ب‍‌زار اول‍‌وی‍‌ت‍‌ :)️
اره دقیقااااا ما هموووناشیمممم تازه بچه همـ تو عقد مجازههههه 😂😂😂😂😐😐😎😱

وااااای مایه خاری😂😂😂

نهههه تو خانواده ما فقططططط قبل ازدواج بعد ازدواج که نمیشه با محارم رابطه برقرار کرد 

تازهههههه ما اونقدرا روشن فکر نیستیم 😂

2731
دوروزه قهریم نامزدمه  دعوا بوده😂الان هم اومده منت کشی با پی ام،بزارم؟  اتفاقا خواستم ال ...

ینی من قهرم

میخام کنار هم پیر شیم بمیریم🔗🧡                           دوری هر کیو تحمل میکنم اما دوریه ت رو ن:/                  آخه دوریت واسه قلبم خود درده🥲                                اسمم یگانست نامزدم بهم میگه یکدانه😁🤍رزمی کار👊🏻🤎آی ام خانوم مهندس👩🏻‍🔧👩🏻‍💻دانشجو👩🏻‍🎓خانم آقای مهندس👨🏻‍🔧💙این کاربر قابلیت تبدیل دوست پسر ب شوهر را نیز دارد😁😂دارای پنج سال سابقه با عشقم😎🙈و الان هم نامزدیم😁💜ب قول تتلو:من تو شب دوتا ماه دارم...اونم دوتا چشمای توعه👀✨ تو چنان در دل و و جان رفته ک جان در بدنی پسرعمو جونم🤓💛می‌خوام با تو دوباره بچگی کنم🧿❤️🥺از عمیق ترین نقطه قلبم دوستت دارم🤤🧡 چ حس قشنگیه تا خودمو شناختم از همون بچگی حس عشق ب تو،تو وجودم ریشه زد🌍💚
2740
هن 😐😟

من:ی سوال 

اسمای چهار بخشی شما برام جالبه اینجا اسما معمولا دو پارتن مثل ....

اما برای تو ....

پدر و مادرت ....و....انتخاب کردن یا از پدرمادرا گرفته شده مثل ....

اون:هاهاها(هاهاها اونا تو همون مایه های خخخخ خودمونه)

باشه 

....اسم اولمه 

....اسم دوم 

و .......فامیلیمه 

چون خانواده من از اسپانیان و تو اسپانیا از فامیلی هم پدر هم مادر استفاده میشه 

(بعد اسم کامل خودشو نوشته که پاک کردم)

من:اوه باشه گرفتم