2733
2734
عنوان

بعد از ی سال پیام داد😭💔اسکرین

| مشاهده متن کامل بحث + 8568 بازدید | 205 پست

ببخشید کدوم خری اومد بهت گفت بهش فرصت بده احتمالا همونایین که طرف آدمم بکشه میگن خوب عصبانی بود حالا یه نفری کشته چیزی نیست که مگه جونتو روحیتو از سر راه آوردی به هرکی فرصت بدی همونا تو افسردگی میان مسئولیت قبول کنن همه که لیاقت یه فرصت ندارن اصلا راستش به فرصت اعتقاد ندارم چون مطمئنم طرف تپ یه مدت کوتاه عوض نمیشه داره تظاهر میکنه دور زود دیگه دوباره خودشو نشون میده خرش از پل گذشت الکی روحیه واعصابت واسه آدم الکی خورد نکن بعدا سلامتی روحیت از دست میدی قابل جبرانم نیست دیگه 

بی سواد در قرن بیستم و یکم فردی نیست که توانایی خواندن و نوشتن ندارد؛ بلکه فردی است که نمی‌تواند بیاموزد، آموخته‌های های قبلی را فراموش کند و آن را با آموزه‌های های جدید جایگزین کند.                             _آلوين تافلر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2742
منم عاشق یه نفرم طرف نمیدونه هیچ حرکتی هم نزده منم که نمیتونم برم بهش بگم  حالم داغونه مو ...

منم عاشقش بودم بهش گفتم کیف داد کلی

ولی اگه آدم بیشعوریه نگو

ما را که تو منظوری خاطر نرود جایی❤💍/بعد از کارشناسی میخوام به دلایل شخصی مجدد کنکور بدم.لطفا به تاپیکام گیر ندین😘/من فقط تو شبکه های اجتماعی اجتماعیم✋

نی نی سایتیا؟ 

ببخشید ولی شما خودتون عقل دارین ما ک ت رابطه نبودیم چیزیو ندیدم و نمیدونیم

این حرف بهونس خودت دلت خاس

وگرنه همه میدونن برگشتن ب رابطه تموم شده خیلی ببخشید عذر میخوام ولی مثل خوردن چیزی ک بالا آوردی 

دیگ ن حرمت هس ن اعتمادی مث سابق 

2738
نی نی سایتیا؟  ببخشید ولی شما خودتون عقل دارین ما ک ت رابطه نبودیم چیزیو ندیدم و نمیدونیم این ...

میدونم خودم میخواستم برگردم فقط منتظر بودم یکی تایید کنه شاید اشتباه باشه ولی دوسش دارم 

ببخشید کدوم خری اومد بهت گفت بهش فرصت بده احتمالا همونایین که طرف آدمم بکشه میگن خوب عصبانی بود حالا ...

حرفت درسته منطقیه ولی آخه دوسش دارم همه ی زندگیمه ی ساله شب و روزم گریه و غصه اس شاید برگشتن ب رابطه غلط باشه ولی من همین الانشم افسرده و داغونم دیگه بدتر از این ک نمیشه

حرفت درسته منطقیه ولی آخه دوسش دارم همه ی زندگیمه ی ساله شب و روزم گریه و غصه اس شاید برگشتن ب رابطه ...

اتفاقا همین تفکرت غلطه ازین بدتر میشه هرقدر الان فک میکنی حالت بده دو برابرشو تصور کن ببین میتونی تحمل کنی اگه الان چند سال درد کشیدی تا آخر عمرت باید از دست این آقا بکشی آدم کسی رو که دوست داره عذاب نمیده این آقا عشقش نسبت بهت سمیه تا کی میخای به بهونه عاشقشم به خودت آسیب بزنی باهاش کات کن فوقش چهار ماه گریه حال بد داری بعدش یه عمر راحتی  اکرم فک میکنی نمیشه همیشه عاشقش میومنم سخت در اشتباهی من این تفکر داشتم الان اون آدم به هیچ جام نیست کوچکترین حسی بهش ندارم

بی سواد در قرن بیستم و یکم فردی نیست که توانایی خواندن و نوشتن ندارد؛ بلکه فردی است که نمی‌تواند بیاموزد، آموخته‌های های قبلی را فراموش کند و آن را با آموزه‌های های جدید جایگزین کند.                             _آلوين تافلر

گا ی ی دی ما رو با اسکرین میزاری یا متفرقشو کنم 😐😐😐

میشه یسریا  رو دوست داشت و همزمان خداحافظی باهاشون رو انتخاب کنی میشه هر روز دلت برای یه نفر تنگ بشه و همچنان خوشحال باشی که اونا تو زندگیت نیستن 
2706