2737
2739
عنوان

سوتی دوره نامزدی+تعریف😂

| مشاهده متن کامل بحث + 8235 بازدید | 174 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شب بعد عقد رفتیم خونه خواهر شوهرم شب اونجا موندیم،  نصف شبی زیر پتو دیدم صدلی پیامک گوشیم تومد. ...

منم نفهمیدم 

زندگی دشوار ترین امتحان است.بسیاری از مردم مردود میشوند چون سعی میکنند از روی دست هم بنویسند غافل از اینکه سوالات موجود در برگه ی هر کسی فرق میکند 
2731
وای نشسته بودیم رو صندلی نوبت. یه عالمه هم تو نوبت بودن. پای چپمو انداخته بودم رو پای چپش. دست راستم ...

وای خدااااا چقدر ضایه 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 حق داری الان ناراحتش باشی

آخه پاتو چرا انداختی رو پاش

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 

منم بگم سوتی

شوهر من سبیلاش از این داش مشتیا بودش، یعنی خودش خوشتیپه ولی سیبیلاش داش مشتیه، بعد گریه میکرد جلوی دانشگاه گاهی میومد 🤣 بخاطر اینکه قبولش نمیکردم ناراحت بودش، ببین اینقدررررر شدت گریه ش زیاد بود سیبیلاش خیس میشد بعد چک چک چک آب میچکید از نوکِ دو طرف سیبلاش🤣🤣🤣 

همیشه بهش میخندیدم اونم بدتر گریه میکرد طفلی دلم براش سوخت، چقدر من اون زمان بچه و بیشعور بودم!!!

خودمم بگم سوتیمو ،یه بار که نامزد بودیم من پشت فرمون بودم اونم بغلم ماشین بغلی بوق بووووق بوقققق اعصابمو خورد کرد منم گفتم اَه .......

بعد یه سکوتی بین ما حکم فرما شد 🤣🤣🤣🤣

تا ۳ روز باشوهرم صحبت نمیکردم، حالا بگو خودم فحش دادم ولی با اون بیچاره صحبت نمیکردم 🤣🤣🤣🤣

یا رب آن دِه که آن بِه ...
2740
اها😂

ببین شهرما یکم بسته هست و واقعا قبلش رابطه و حتی دوست پسر نداشتم. یبار تو خلوت منو بوسید منه خر انگار از شکم مادر بلد بودم همچین گردنشو.... همچین خمار شده بودم از بوی افترشیوش یعنی اگه خودشو جمع نمیکرد من بهش تجاوز 😣😣😣

بعد شک گرفته بود یبار گیرم اورد قشنگ امتحانم کرد با رفتار. بعد به خودم گفت اون موقع این فکرو کردم ولی تا دست رو شکمت گذاشتم یه جوری شدی فهمیدم چیزی نبوده و غریزی بوده بحث معاشقه

ببین شهرما یکم بسته هست و واقعا قبلش رابطه و حتی دوست پسر نداشتم. یبار تو خلوت منو بوسید منه خر انگا ...

بخدا خیلی تباه بودی تویکی🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

زندگی دشوار ترین امتحان است.بسیاری از مردم مردود میشوند چون سعی میکنند از روی دست هم بنویسند غافل از اینکه سوالات موجود در برگه ی هر کسی فرق میکند 
2706