2737
2734
عنوان

اسکرین پیام عشقم 😑 فقط هرکی میتونه فینگلیش بخونه بیاد 🚫

| مشاهده متن کامل بحث + 469 بازدید | 30 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

behesh bego,khodeti😂😂😂

😡وقتی مخاطبم تو نیستی ،تحت هیچ شرایطی ریپلای نکن که بخوای افکار پوسیده خودت رو به زور تو مغز من بچپونی،چون اینقدر لجباز هستم که تا ته دنیا باهات کل کل کنم،حتی اگر به قیمت حذف کاربری جفتمون تموم شه..پس وقتی جوابمو بده که فقط مخاطب حرفم تویی.تاماااااام😡
2731
😂😂

حالا اون موقع که پیام پولی بود چون اگه حروف انگلیسی بود گرون تر میشد ادا مایه دارا رو در میاوردن باز تا یه مدت بعدش میگفتی واسه عادته قابل قبول بود 

ولی الان دیگع واقعا خزه

ما که در سایه ی خورشید معذب بودیم ،چشممان کور سزاوار همین شب بودیم

Behesh bego oon moghe k man harfio zdm be khodet zahmat ndadi behesh fekr koni  alan k kr az kr gozshte tze migi yeho delm brt tng shod 

یه دختر شیطون که حتی شوهر  ام نداره چه برسه به ی پسر کوچولو  😂برق گرفته شده نه ببخشید برگرفته شده از کاربر @miinnaaa        از شنبه میخوام رژیم بگیرم شنبه ۲۵ دی ۱۴۰۰ از وزن ۵۵ کیلو به ۴۷ برسم من با اراده ام چون دوبار ۶ کیلو کم کردم 😌  بازم میتونم !و بلخره ترقوه درمیارم 😍🤩♡عضو گروه ابی بامداد خمار♡
2740

پیام های ۱۲ شب ب بعد و هیچوقت سعی کن جدی نگیری مخصوصا از سمت جنس مخالف 

نفر سوم هیچ رابطه ای نشو و شاید الان با رلش دعواش شده اومده سمت شما ...

و اینکه بنظرم اول فکر کن کامل و بعد جوابشو همونطور که خودت فکر میکنی درسته خیلی محکم بده 

الله...                                                                                          بسم ربِ شهداء...                                                                                     من قهرمآن زندگیم رو تو آیینه میبینم...                             
اسمش امیرحسینه  یا خدا میشناسیش؟؟😂

وای دهنت 😂😂😂😂نه آخه یه پسری بود پیم میداد همش میگفت من به انتخابت احترام میزارم هرجور راحتی خیلی شبیه این چت میکرد یه لحظه فکرم رفت پیش اون

چاوکمید❤️                                                                     ما از تبار بغضیم ، آسودگی روا نیست
یعنی چی؟؟

یک بنده خدایی میگف ساعت از ده که گذشت پسری بهت پیام داد مغزش یا قلبش بهش فرمان نداده برو پیام بده پایین تنش فرمان داده

ببخشید اگ رک گفتمم نارحت نشیاا منظوری ندارم  

🤷🏻‍♀️بگذار ابر سرنوشت هرچه میخواهد ببارد ما چترمان خداست🌿          معرفی میکنم یک عدد مامان دهه هفتادی مهربون و پایه هستم😁🤍.            طرفدار حقوق گووربه ها😂🐈
2706