2733
2734

اگه حال روحیتون بد باشه ... به ی نفر بگید... و از اون فرد هیچ انتظاری هم نداشته باشید که کمکتنون کنه ... ولی اون فرد ، وقت بذاره و سعی کنه به شما حس خوب منتقل کنه.. براتون کلی تایپ کنه و سعی کنه کمی حالتون رو با حرفای قشنگ خوب کنه...و بهتون دلگرمی بده ...امید بده ... درکتون کنه....و....

شما بعد این کارش فکر میکنین چه آدم بیکار و هولیه؟ و ازش بدتون میاد میگین چه بیکاریه این همه انرژی گذاشته تایپ کرده و حرف زده ؟

این کاربری دست دو نفره . لطفا مارو اشتباه نگیرید . یا اگه گرفتید زود قضاوت نکنید و به رگبار فحش ببندید 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوبی کردن بی قید و شرط هول بودن نیست

عینک بدبینی تو وردار لطفا

حتما باید بدی ببینین؟؟ 

می‌دانی واقعا مشکل تو چیست؟؟؟                       تو نه می آیی، نه می‌روی، نه اجازه می‌دهی فراموشت کنم و نه آن‌گونه که من می‌خواهم مال من می‌شوی... 
2728
2738
خوبی کردن بی قید و شرط هول بودن نیست عینک بدبینی تو وردار لطفا حتما باید بدی ببینین؟؟ 

نه من کمک کردم به ی نفر ... به ی پسر که دوسش دارم... براش وقت گذاشتم... میترسم فکر کنه خیلی هولم ... ولی واقعا حس کردم نیاز داره... و تنهاست...

این کاربری دست دو نفره . لطفا مارو اشتباه نگیرید . یا اگه گرفتید زود قضاوت نکنید و به رگبار فحش ببندید 
اصلا همچین فکری نمیکنم  مگه آدم چقدر میتونه قدر نشناس باشه😐☹

وای خوبه پس

2706