2737
2739
۱۷۳

والا من ۱۵۵ قدم خیلی هم ریزه میزه هم پس باید خیلی جذاب باشم و خودم نمیدونستم

حالا درسته چهره ام از سنم کمتر نشون میده ولی دوست داشتم قدم بلند باشه چون قد کوتاه دردسر داره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جدی میگم مادرم جوونی هاش ۱۶۹ بوده الان۱۶۰شایدم کمتر هستش این پیرزنایی که میبینی قدشون کوتاهه تو جوونی انقدی نبودن کوتاهتر شدن

میشه یه صلوات روح پدرمو مهمون کنی بچه ها اگه تاپیک ختم قرآن برای اموات دیدین حتما منو تگ کنین ممنون میشم🙏
2728
نی قلیونم.۵۱ یا ۵۰.

من 60 کیلوام

10 کیلو چاق کنی عالی میشی

البته من هنوز لاغرم😂

👇❤دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست😍...........
2738
جدی میگم مادرم جوونی هاش ۱۶۹ بوده الان۱۶۰شایدم کمتر هستش این پیرزنایی که میبینی قدشون کوتاهه تو جوون ...

آره دیگه ناراحتی منم همینه الان قد من ۱۵۵ پیر بشم ببین چی میشه دیگه😁ولی الان بی بی فیس هستم

آره دیگه ناراحتی منم همینه الان قد من ۱۵۵ پیر بشم ببین چی میشه دیگه😁ولی الان بی بی فیس هستم

شما خاله ریزه میشین خیلیم با مزه است❤

میشه یه صلوات روح پدرمو مهمون کنی بچه ها اگه تاپیک ختم قرآن برای اموات دیدین حتما منو تگ کنین ممنون میشم🙏
من 60 کیلوام 10 کیلو چاق کنی عالی میشی البته من هنوز لاغرم😂

والا گفتن بچه دار بشی چاق میشی.بچه دار شدم هیچی نشد.دخترم ۶ سالشه از من چاق تره🤐😅

کاش چاق بشم

آب طلب نکرده همیشه مراد نیست، گاهی بهانه ای است که قربانی ات کنند...
والا گفتن بچه دار بشی چاق میشی.بچه دار شدم هیچی نشد.دخترم ۶ سالشه از من چاق تره🤐😅 کاش چاق بشم

😂😂😂

👇❤دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست😍...........
2706