2733
2734
عنوان

مراسم ازدواجتون اونجورى كه دوست داشتين پيش رفت؟

| مشاهده متن کامل بحث + 722 بازدید | 37 پست
من دوتا آمپول دگزامتازون زده بودم تو آسمونا بودم کلا😂

عروسی من افتضاح شد ۱۸۰درجه باچیزی که فکر میکردم فرق کرد فک کنم چون زیادی عروسیه همرو مسخره میکردم سرم اومد ولی الان خوشبختم بنظرم هر چی دلت میگه انجام بده به حرف بقیه ام گوش نده فکر کن اگه عاقلانه بود انجام بده خواهر ومادر خودم تو عروسیم آفتابه گرفتن اگه با ایده ی خودم میرفتم عالی میشد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

برمی گشتم عقب مثل ادم می نشستم سرجام.شب عروسیم انقدر رقصیدم اونم با کفشای پاشنه بلندی که بعد از اون شب هرگز نتونستم بپوشم.اَه متنفرم از عروسی که خیلی برقصه،بعد خودمو باید از اون وسط جمع می کردن.

تازه اخر شبم که می خواستن عروس رو ببرن از اینکه شوهرم نذاشته بود تو ماشین برقصم ناراحت بودم.

بخدا سبک سر نیستم ولی نمی دونم چرا اونشب اینجوری شده بودم.

به همه آرزوهام قول رسیدن دادم.
دقیقا شوهر منم ب موهام گیر داد ابروم رفت جلو ارایشگرا چقد از نکبتش جلوشون تعریف کردم برگشتنیم گرفت ...

ماهم طبقه پایین خونه مادرشوهر بودیم، از تالار برگشتیم یه ساعت رفت طبقه بالا نشست، من رفتم حموم اومدم بیرون آقا هنوز تشریف نیاورده بود منم ازغصه گرفتم خوابیدم.... بعضی مردا واقعا بیشعورن

2731

لباس عروسم دلخواهم نبود حالا نمیگم چرا

فیلمبردارمون ریده تو  فیلم گرفتنش.

تو رقص دونفرمون اصلا رقص نور نداریم.

خود خنگم چنتا عکس تکی تو تالار تو خونه حتی تو ماشین از خودمون نگرفتم.

همشم شوهرم قهر میکرد وسط عروسی اعصابمو خراب کرد.

با اینحال برگردم عقب بازم عروسی میگیرم اما بهترشو میگیرم.

شوهر من مُرده💛💛💛این بار اولی نبود،که توی قلب من میمرد ،اون با نگاهای عجیب کفر منو درمیاورد،هرز میپرید من کشتمش،در فکر کشتن کشتمش،من اون بد لعنتی رو در عشق و نفرت کشتمش،👈شوهرم تو قلب من مرده یعنی خودم کشتمش،امیدوارم خیلی زود واقعا بمیره👉من خیلی آرزو ها داشتم ارزوی داشتن یه زندگی آروم یه خانواده خوشبخت اینکه تو خونمون باهم پشت به پشت با مشکلات روبرو بشیم.آرزوی شنیدن جمله نگران نباش تا ته دنیا باهاتم‌😔آرزوی داشتن دوتا بچه یکی دختر یکی پسر که تو خونمون همیشع صدای خندشون باشه.وقتی شوهرم از سر کار میومد باخنده بریم استقبالش .صدای خوشیمون به آسمون برسه.اما نشد....شوهرم دلش بامن نبود...وقتی من با گریه تو بغلش میگفتم عاشقم باش...اونو تو بغلش میگرفت و میگف بدون تو میمیرم تو عشق منی😢😢😢...وقتی واسه آیندمون خیالپردازی میکردم اونم تو فکر این بود چجوری میتونه اونو دیوونه خودش بکنه ....حالا من موندم و آرزوهایی که شاید دیگه نشه بهشون رسید.منم یه زن جوون با آرزوی یه زندگی معمولی............

ارایشگاهم عالی بود خیلی راضی بودم خیلی خوشگل شده بودم همه تعریف میکردن لباسم خیلی قشنگ تر بود بااینکه هزینه کمی کرده بودم مثلا فک کنید ۱۸۰۰ پول لبلس عروس بود اجارش شوهرم چون وضعش خوب نبود باخاهش التماس ۸۰۰ دادیم ولی در کل خیلی خوب بود

دنیا اگه عدالت داشت...مردم بکارت داشت😒😒😏😏
عزیزم ب ظاهر ک ایرادی نداره ازجلو

من مدل بالا و جمع اصلا بهم نمیاد ، چهرمو خشن کرده بود همه گفتن انگار چهرت عصبی بود😭 بهش گفتم مدلش شل باشه و پایین یعنی ۱۸۰ درجه برعکس

یکی هر روز به مردم هدیه میداد، یکی هم هر روز به مردم لگد میزد. بعد از چند وقت اونی که هدیه میداد دیگه هدیه نداد و اونی که لگد میزد دیگه لگد نزد. از اون روز به بعد اونی که هدیه میداد شد ادم بده چون دیگه هدیه نمیداد و اونی که لگد میزد شد ادم خوبه چون دیگه لگد نمیزد
برمی گشتم عقب مثل ادم می نشستم سرجام.شب عروسیم انقدر رقصیدم اونم با کفشای پاشنه بلندی که بعد از اون ...

منم از نرقصیدنم حرصم در اومد نمیذاشتن برقصم همش مثل مجسمه نشسته بودم.فقط با داماد رقصیدم دوتا اهنگ بعد واسه انداختن گل

شوهر من مُرده💛💛💛این بار اولی نبود،که توی قلب من میمرد ،اون با نگاهای عجیب کفر منو درمیاورد،هرز میپرید من کشتمش،در فکر کشتن کشتمش،من اون بد لعنتی رو در عشق و نفرت کشتمش،👈شوهرم تو قلب من مرده یعنی خودم کشتمش،امیدوارم خیلی زود واقعا بمیره👉من خیلی آرزو ها داشتم ارزوی داشتن یه زندگی آروم یه خانواده خوشبخت اینکه تو خونمون باهم پشت به پشت با مشکلات روبرو بشیم.آرزوی شنیدن جمله نگران نباش تا ته دنیا باهاتم‌😔آرزوی داشتن دوتا بچه یکی دختر یکی پسر که تو خونمون همیشع صدای خندشون باشه.وقتی شوهرم از سر کار میومد باخنده بریم استقبالش .صدای خوشیمون به آسمون برسه.اما نشد....شوهرم دلش بامن نبود...وقتی من با گریه تو بغلش میگفتم عاشقم باش...اونو تو بغلش میگرفت و میگف بدون تو میمیرم تو عشق منی😢😢😢...وقتی واسه آیندمون خیالپردازی میکردم اونم تو فکر این بود چجوری میتونه اونو دیوونه خودش بکنه ....حالا من موندم و آرزوهایی که شاید دیگه نشه بهشون رسید.منم یه زن جوون با آرزوی یه زندگی معمولی............
اشکال نداره عزیزم معلومه خودت خوشگلی همین کافیه فکرشونکن

قربونت برم عزیزدلمی🥰

یکی هر روز به مردم هدیه میداد، یکی هم هر روز به مردم لگد میزد. بعد از چند وقت اونی که هدیه میداد دیگه هدیه نداد و اونی که لگد میزد دیگه لگد نزد. از اون روز به بعد اونی که هدیه میداد شد ادم بده چون دیگه هدیه نمیداد و اونی که لگد میزد شد ادم خوبه چون دیگه لگد نمیزد

موهامو هایلایت کرده بودم بهم میومد بعد اینکه با ۴تا اهنگ رقصیدیم باشوهرم یکیش اهنگ هنگامه یکیش کی بهتراز تو یکی احلام یکیم آذری 

بعد ک دوماد رفت بازم با جمع رقصیدم بندری اذری و...😂😂😂تالارش خیلی خوشگزشت ولی از نظر بحث مالی اعصاب خوردی زیاد داشتیم

دنیا اگه عدالت داشت...مردم بکارت داشت😒😒😏😏
منم از نرقصیدنم حرصم در اومد نمیذاشتن برقصم همش مثل مجسمه نشسته بودم.فقط با داماد رقصیدم دوتا اهنگ ب ...

عروس باید برقصه ولی نه اندازه من،دیگه کم مونده بود برم بقیه رو هم بیارم وسط.

تازه شب قبلشم انقدر جیغ و هورا کشیده بودم که خدا می دونه،حالا جالبش اینجاست که من بچه مثبت فامیل بودم یعنی خاک🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

به همه آرزوهام قول رسیدن دادم.
عروس باید برقصه ولی نه اندازه من،دیگه کم مونده بود برم بقیه رو هم بیارم وسط. تازه شب قبلشم انقدر جی ...

آخییییییی😂😍

عروسی خودت بوده دیگه.چه معنی داره عروس بشینه بقیع براش برقصن؟

عروس باید انقد برقصه که دیگه ارزو بدل نمونه

2706