2733
2734
عنوان

دهه هشتادی ها بیاین❤😂

| مشاهده متن کامل بحث + 66095 بازدید | 2624 پست

منم امدممم

تورخدا واس عاقبت بخیریم یه صلوات مهمونم کنید منم براتون ممیفرسم نی نی یار جان اگ دیدی اشتباهی از من سر زده بهم بگو💖🌹عاشق نی نی سایتم و اینجا خانواده ای دوممه و همه اجیامنن💖🌹💖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واااااااااای 😂😂😂

🤣

بابا من ۲۲ سالمه 🥲 همش نگین ۴۰ سالته ؟نام کاربریمو عددشو زدم ۶۰ ۱۳ ربطی به سنم نداره آخه 🤦‍♀️😐 این عدد یهو اومد ذهنم گزاشتمش .... دوست عزیزم من ۲۲ سالمه ❤
2728
فردوسی 30 سال زحمت کشید که بگی سعدی؟ 🤣🤣🤣🤣

سعدی ۳۲ سال زحمت کشید که بگی فردوسی ؟🤣🤣

بابا من ۲۲ سالمه 🥲 همش نگین ۴۰ سالته ؟نام کاربریمو عددشو زدم ۶۰ ۱۳ ربطی به سنم نداره آخه 🤦‍♀️😐 این عدد یهو اومد ذهنم گزاشتمش .... دوست عزیزم من ۲۲ سالمه ❤
2740
روح فردوسی الان داره چپ چپ نگات میکنه😂

روح سعدی هم داره بشکن میزنه 😂😂

مخسی چند سالته خانومی کلاس چندمی ؟ درسا چطورن

۱۵ سالمه کلاس نهمم والا هرروز باید بریم امتحان بدیمم وااای بعضی معلما خیلی سوالای سختی میدن😭😭

شنیدم دعای نی نی سایتیا معجزه میکنه،میشه اگه دلت راضیه یه صلوات برای موفقیتم بفرستین؟دلمو شاد کنین🥺♥
😂😂😂

ای دختر تابستان. تابستان خانه است بگو میخاهیم اورا ببینیم واییی کاشکی تابستون بود تعطیل بودیم اینطوری مغزم رد نمیدادم🤣🤣🤣🤣🤣🤣تابستان را برایمان به ارمغان بیاور😂😂😂😂😂

سلام گوگولیا ناعنگی میقولین؟ (づ。◕‿‿◕。づ) 
2706