2733
2734
عنوان

بیاید بگید جواب کراشمو چی بدمممممممم😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱

| مشاهده متن کامل بحث + 3144 بازدید | 55 پست
من این مردا رو میشناسم مچالش کن بنداز درو فقط روحت خسته میشه ولش کن

😐 همه مثل هم نیستن ولی محتاط عمل میکنم

این کاربری دست دو نفره . لطفا مارو اشتباه نگیرید . یا اگه گرفتید زود قضاوت نکنید و به رگبار فحش ببندید 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

لطفا دیگر از این مطالب سم نفرستید بگذارید زنده بمانیم

🤣🤣🤣🤣🤣 برو شستشو 

این کاربری دست دو نفره . لطفا مارو اشتباه نگیرید . یا اگه گرفتید زود قضاوت نکنید و به رگبار فحش ببندید 
2728
سکوت😅

والا 

اصلا ایموجی لبخند میفرستم 

حرف نردن بهتره الان کلا میرینم 🤣🤣🤣🤣🤣

بگو تو خودت هدیه ی خدایی برای من هیچ چیز با ارزش تر از تو نیست یه قلبم بزار

یا حسین 😱🤣🤣🤣 الان سکته میکنه... این جمله برای مراحل بعد 

بگو تو خودت هدیه ی خدایی برای من هیچ چیز با ارزش تر از تو نیست یه قلبم بزار

دوست پسرم که نیست... فعلا در مرحله آشناییم...🤣🤣🤣🤣🤣🤣 اگه اینو بگم که مسخرست

حس ششمی  وسرکتاب رایگان پیداکردم 🙄🙄🙄وای سریع برین سایت رادار😳 بعد عضویت واردکردن تاریخ تولد ...

اسم برنامه چیه

عشق یکطرفه اینطوریه ک:اون چاقو گذاشته بیخ گلوت و داره میکشتت . .و تو همون لحظه میگی مواظب باش دستتو نبری :)
2738
ببخشیدا ولی انقد بدم میاد کسی از این کلمات ریدن  و تو ابن سبک کلمه ها استفاده میکنه 😏

اع ! 😂 خو تو استفاده نکن خواهر ... من فقط تو نی نی سایت مجازم... جلو بقیه اصلا... مامانم بفهمه جرم میده 

نمیدونم چی بهش بگی ولی خدا کنه این حرفاش الکی نباشه و احساس قشنگتو نادیده نگیره که نابود بشی

تووووف

نمیدونم چی بهش بگی ولی خدا کنه این حرفاش الکی نباشه و احساس قشنگتو نادیده نگیره که نابود بشی

ای بابا سخت شد 

بگو مثلا چی ؟  بعد میگه مثلا قلبم  بعد قرار بزارید 😅

ب همین راحتی و‌خوشمزگی😑

پاندا وقتی یه پاندای دیگه رو بغل میکنه دیگه ولش نمیکنه تا بیان زورکی جداشون کنن‌...♡ مثل پانداها باشیم ...❤️
2706