2733
2739

از دیروز تاحالا همش بی خود و بی دلیل تلگرام منو وارد کانال های عجیب میکنه که هیچ پست و عکسی نیست داخلش و خالیه ... و یه نوشته اومد تو تلگرامم انگلیسی بود درباره رمز دو مرحله ای ی من

و میدونین بجز این من رفتم تو قسمت نشست های فعال هیچکس نبود اما اخه پس چرا اینطوره تلگرامم 

دلیل دارم برای اینکه شک کردم هک شدم ! 

تا آخر بخون اگه تاپیک حس ششم بود منو تگ کنید یا اگه تاپیک اعتراف دیدید هر اعترافی باشه تگ کنید منو لطفا اگه حس ششمی بودید بهم اطلاع بدید خدا خیرتون بده لطفا بزارید ذهنم یکم هم که شده از سردرگمی دربیاد سردرگم هستم اگه میشه اطلاع بدید سوالم رو بپرسم من اعتقاد دارم نپرسید چرا و توهین نکنید. آرزو کنید😍🌈   دعا کنید موفق باشم و زندگیم طبق چیزی که میخوام باشه و دعاهام مستجاب بشه  گل رز قرمز خار دار ...🥀 نام کاربری های هرکسی یه معنایی داره مثلا نام کاربری شاید اسم کسی باشه اما غیر مستقیم یا لقب یا تاریخ یه خاطره و ...! یا شاید معنیش اینه نتونستن اسم بزارن شانسی زدن😐😂

تلگرام غیر اصلی اینجوریه منو همش میبرد کانالای ماریجوانا 

اصلی نصب کردم راحت شدم

مبتلا به سندروم سسدستی                                                                                           

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تلگرام غیر اصلی اینجوریه منو همش میبرد کانالای ماریجوانا  اصلی نصب کردم راحت شدم

اره ولی من تاحالا کانال ها رو نمیدیدم الان جدیدا عجیب شده یه قضیه ای هم پیش اومد مشکوکم هک شده باشم 

تا آخر بخون اگه تاپیک حس ششم بود منو تگ کنید یا اگه تاپیک اعتراف دیدید هر اعترافی باشه تگ کنید منو لطفا اگه حس ششمی بودید بهم اطلاع بدید خدا خیرتون بده لطفا بزارید ذهنم یکم هم که شده از سردرگمی دربیاد سردرگم هستم اگه میشه اطلاع بدید سوالم رو بپرسم من اعتقاد دارم نپرسید چرا و توهین نکنید. آرزو کنید😍🌈   دعا کنید موفق باشم و زندگیم طبق چیزی که میخوام باشه و دعاهام مستجاب بشه  گل رز قرمز خار دار ...🥀 نام کاربری های هرکسی یه معنایی داره مثلا نام کاربری شاید اسم کسی باشه اما غیر مستقیم یا لقب یا تاریخ یه خاطره و ...! یا شاید معنیش اینه نتونستن اسم بزارن شانسی زدن😐😂
2731
اره ولی من تاحالا کانال ها رو نمیدیدم الان جدیدا عجیب شده یه قضیه ای هم پیش اومد مشکوکم هک شده باشم& ...

نه هک نشدی

مبتلا به سندروم سسدستی                                                                                           
هک نشدی  تلگرام ک هک نمیشه  تو ادد شدی به کانال

خب کیه که منو اد کرده؟ ولی من تاحالا کانال ها رو نمیدیدم الان جدیدا عجیب شده یه قضیه ای هم پیش اومد مشکوکم هک شده باشم

خب کیه که منو اد کرده؟ ولی من تاحالا کانال ها رو نمیدیدم الان جدیدا عجیب شده یه قضیه ای هم پیش اومد ...

اصلا تلگرام قابل هک نیس 

۳۰۰هزاردلار براش جایزه گذاشتن 

شما تو کانال ادد شدی همین

اصلا تلگرام قابل هک نیس  ۳۰۰هزاردلار براش جایزه گذاشتن  شما تو کانال ادد شدی همین

اها

2738