2737
2734
اره من دوبار عکس رنگی رفتم .پاپ اسمیر رفتم.تحمل کردم.اینم میگم بحرحال  استرس داره ادم

این دردش یکهزارم عکس رنگی هم نیست.. ی چیزی همون شبیه پاپ اسمیر اول دهنه رحم رو باز می کنن بعد ی لوله خیلی باریک رد می کنن تو رحم همین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

این دردش یکهزارم عکس رنگی هم نیست.. ی چیزی همون شبیه پاپ اسمیر اول دهنه رحم رو باز می کنن بعد ی لوله ...

لوله رو که وارد میکنن درد نداره که.چقد طول میکشه

بخاطر دلگرمی نگیا.واقعا بکو من تحملم بالاست ولی لامصب استرس میزنه همه چیو خراب میکنه

نه اصلا اهل دروغ نیستم 

من اصلا درد احساس نمیکرد ولی دیده بودم بعضی خانما جیغ و داد میکنن ، ولی من هیچ احساس درد نداشتم

اینو دقیق نمیدونم ها ولی میگن به دهانه رحم بستگی داره

#جان_فدا💪💞☄☔🍃 غزه✌
2728
این دردش یکهزارم عکس رنگی هم نیست.. ی چیزی همون شبیه پاپ اسمیر اول دهنه رحم رو باز می کنن بعد ی لوله ...

مگه همزمان سنو نمیکنن که جایی خوبی قرار بدن جنین رو 

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر
بستگی به گلینیگ داره اما معمولا پلاستیکه

من بیمارستان میرم ولی فک کنم استیل باشه واس اونجا.ولی پلاستیکی باشه بهتره..نمیدونم که بعضیا میکفتن یکی جیغ داد میکرد فلان .ادم مونده چی بگه والا

2740
متوجه نشدم منظورت چیه؟ اگر منظورت لانه گزینی جنین اون دیگه دست دکتر نیست

مبعدم شنیدم همزمان با انتقال سنو هم میکنن که جنین بهترین جای رحم جایگذاری کنن

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر