2737
2734
سلام
من سه سال و نیم پیش سزارین شدم ولى میخوام قبل از أقدام براى دومى یه دکتر خوب که حاضر باشه بعد از سزارین کمکم کنه طبیعى زایمان کنم پیدا کنم که از قبل تحت نظر باشم
میخوام تا عید اقدام کنم

شوشو خودم پزشکه و میگه میشه طبیعى بعد از سزارین
تو نى نى سایت هم خوندم چند نفر کردن این کار رو ولى نمیدونم کدوم دکترا حاضر هستن و ترجیح میدم تو بیمارستان صارم باشه دکترش

مرسى که کمکم میکنین
تا توانى دلى بدست آور. دل شکستن هنر نمیباشد
خیلی فرق داره نارسیس! من نمیشناسم عزیزم
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
مامان سروناز جون همه دنیا میدونن...یه کم تو نت سرچ کن.
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
آره خوب باید همه جوانبو بسنجه. کمی ریسکه. هر دکتری قبول نمیکنه. باید خوبیش به بدیش بچربه
2740
ببین شوا جان اصلا قصد اهانت ندارم ها
چون منم اولیش سززارین بود
می خوام بدونم واقعا چه برتریی داره دومی طبیعی باشه
در ضمن شما که نظرت رو می ذاری بد نیست کاملش کنی بده؟
همه چیز عالیه داره از اسمون طلا می باره
به قول نارسیس اصرار نباید باشه.
نه برتری نداره که دومی طبیعی باشه. در کل در شرایط نرمال طبیعی بهتره خوب. میدونم قصد اهانت نداری عزیزم. ولی بعد از سزارین که منظورم نیست. در کل منظورمه
من؟
البته من دکترم اعتقادی به طبیعی نداشت
گرچه من از اول هم رفتم گفتم می خوام طبیعی باشه
ولی اینقد مثالای ترسناک زد من هم گفتم باشه سزارین
الان هم شکمم که اب نشد
پریود هام هم خیلی سنگین شد
همه چیز عالیه داره از اسمون طلا می باره
2706