2737
2734

سال ۹۶ 

۱۰ تومن طلا سه تومن خرید لوازم دو تومن لباس عروس ۱ تومن لباس حنابندون و پاتختی

۲ تومن ارایشگاه

تقریبا ۲۰ شد

بالاخره منم مامان شدم 🤲🙏بعد ۳ سال انتظار روز رحلت حضرت محمد بی بی چکم مثبت شد ۲۹ مهر ۱۴۰۰ صدای قلبشو شنیدم ❤❤❤ مهرسانا جونم با اومدنت دنیای منو بابایی رو رنگی کردی❤❤❤تاریخ تولد ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اسی راستی یه چیزیم بهت بگم احترام احترام میاره منم نامزدم هی میپیچوند میگفت بعد عروسی برات میگیرم مطمئن باش نمی‌خواست بگیره ولی اول ما خریداشو کردیم اونم  دیگه تو رودرواسی بردم خرید😑💔

......

سال 98 هروس شدم. نه برام لوازم آرایش درست حسابی خریدن. لباس خواب نخریدن. لباس مجلسی خودشون خریدم من انتخاب نکردم. وای یادم اومد گریه ام گرفت خیلی در حقم نامردی کردن یه دست لباس خونه هم برام نگرفتن هیچیی

بخدا لوازم آرایش. یه ریمل اشغالی یه ماه بعدش خودم رفتم یه درست حسابی خریدم بایه خط چشم و یه رژم گرم پودر گرفتم خرید آرایش عروسم این بود😔

ما منتظر منتقم فاطمه هستیم. یا صاحب زمان دلتنگیم بیا و نجات مون بده. اللهم عجل لولیک الفرج                  تروخدا برای تعجیل در فرج دعا کنید امضامم خوندین برای تعجیل فرج صلوات بفرستین 
2740
سال ۹۶  ۱۰ تومن طلا سه تومن خرید لوازم دو تومن لباس عروس ۱ تومن لباس حنابندون و پاتختی ۲ تومن ...

آها یعنی لباس عروس و آرایشگاه و طلا با خرید عروسی محاسبه میشن؟منظورم فقط خرید لوازم شخصی عروس بود مثل لباس و لوازم ارایش

سال 98 هروس شدم. نه برام لوازم آرایش درست حسابی خریدن. لباس خواب نخریدن. لباس مجلسی خودشون خریدم من ...

عزیزم ببخشید ناراحت شدی چه میشه کرد واقعا کاش هیچ رسم و رسومی نبود

اسی راستی یه چیزیم بهت بگم احترام احترام میاره منم نامزدم هی میپیچوند میگفت بعد عروسی برات میگیرم مط ...

قبول دارم ولی خدایی خرید داماد باید کمتر از عروس باشه

خب خیلی عالیه بنظرم 8 میلیون واسه ط اوکیه 😃 یه چیزیم بهت بگم من محجبه ام بخاطر همین لباسای محجبه و ...

شما طلا و اینا روهم حساب کردید 

منم نامزدم میشه بگید کلاچی خریدکردید

عزیزم ببخشید ناراحت شدی چه میشه کرد واقعا کاش هیچ رسم و رسومی نبود

خوانواده ام حلقه 3500 براش خریدن حلقه من 1300 شد

مامان بابام ست خونگی ست خواب همه چیز عالی گرفتن براش ولی اونا با یه دختر 27 ساله مثل یه بیوه رفتار کردن خدا ازشون نگذره

ما منتظر منتقم فاطمه هستیم. یا صاحب زمان دلتنگیم بیا و نجات مون بده. اللهم عجل لولیک الفرج                  تروخدا برای تعجیل در فرج دعا کنید امضامم خوندین برای تعجیل فرج صلوات بفرستین 
2706