2733
2734
عنوان

دوستم داره عمل اسلیو میکنه من دارم از حسودی میترکم

| مشاهده متن کامل بحث + 61123 بازدید | 198 پست

@نی_نی_یار_شب    

این همه وقت و هزینه نت صرف تاپیک میکنیم مبینیم سر کاریه و اسکلمون کرده با دوتا کاربری دروغین🤦‍♀️

رسیدگی لطفا🙏🙏🙏

ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،.  اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو میزنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن  ، اگه دوسمون داری زیاد ناز نکن..  دردی که انسان را به سکوت وامیدارد،بسیار سنگین تر از دردیست که انسان را به فریادوامیدارد... انسانها به فریاد هم میرسند، نه به سکوت هم...!        
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من یه عالمه مشکل دارم و حلشونم میکنم ... برو باقی تاپیکامم بخون بی کاری دیگه وقت داری بخون برا ...

من خداروشکر به مرحله ای رسیدم ک با کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین دیگ اصن مشگلی ندارم شما بخونم دوستم هیلی تو کلامت و بد بینیت هم تاثیر داره

چرارژیم نمیگیرید؟ورزش نمیکنید؟فقط دوماه اولش سخته،رژیم گرفتن واقعا سخت نیست فقط اراده میخاد کم کم مع ...

صد بار گزفتن متاسفانه تثبیت نتونسم داشته باشم و مشگل روده و یوبوست شدید گرفتم  دیگ اخرین راهمه

2731
من خداروشکر به مرحله ای رسیدم ک با کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین دیگ اصن مشگلی ندارم شما بخونم ...

گفتم که اسکارت رو گذاشتم کنار ...افرین صد افرین 

...و  خداوند گوگل را آفرید ... سرچ کن فرزندم 😊
اهان فک کردم دوست خودته بهر روی بااحترتم من بودن هرگز نمیومدم ونمیرفتم . ولی به نظر اون طرف مهم نب ...

عزیز اون به شوهرم میگه داداش یعنی ازبچگی باهم بزرگ شدن بلافاصله بعدعقدمون من و خانوم اونو باهم آشناکردن چون نمیخواستن رابطشون خراب بشه بعدمتاهلی ولی شوهرم چون من براش خیلی مهم بودم قیددوستشو زد .بدوستشم گفته نمیخوام زنم اذیت شه اونم درک کرده و رفت وامدشون مجردی شده .شما چه اصراری داری بگی اونا ناراحت شدن یان؟من مثال زدم که اسی اگه اذیت میشه بادوستش کات کنه همین چون خودادم ازهرچیز مهم تره 

استادتغییرباش ن قربانی تقدیر

چقد عجیب.اکثرا نمیدونستم اسلیو چیه😐

به سلامتیه قشنگترین موسیقی جهان. یعنی صدای قلب پاک کسی که همه ی زندگیته…دوستدارم همسرمهربونم.شمس ب مولانا گفت پس زخمهایمان چه میشود؟مولانافرمود نور از محل همان زخم ها وارد میشود.
@نی_نی_یار_شب     این همه وقت و هزینه نت صرف تاپیک میکنیم مبینیم سر کاریه و اسکلمون کرده ...

عزیزم چیزی سرکاری نبود..برای جبران یه رمان براتون گذاشتم اگه دوسدارین تا پارت گذاری کنم توش قضیه کارما رو نشون میده هرکی میخاد لایک کنه تا بزارم💋

عزیزم اینا برمیگرده منم مامانم و دامادمون و یکی دیگه ازاشناها انجام دادن لاغر شدن الان بعد ۵ستا مقدا ...

جدی؟

نمیدونم والا

البته نمیدونم عملش اسمش اسلیو بوده یا نه

کلا چربیها رو سوزونده و معدشو کاملا کوچیک کرده

یعنی بعدا برمیگرده؟

خدا رو هزاران بار شکر 💕
جدی؟ نمیدونم والا البته نمیدونم عملش اسمش اسلیو بوده یا نه کلا چربیها رو سوزونده و معدلشو کاملا ک ...

منم مامانم اینا معدشونو کوچیک کردن و اینحورینبین تو ظاهر یزررره رعایت نکنن حالشون بد میشه معدشون بدجور در میگیره 

مِث یِه پُــروتون فکر کن همیشه مُثـبـت +
عزیز اون به شوهرم میگه داداش یعنی ازبچگی باهم بزرگ شدن بلافاصله بعدعقدمون من و خانوم اونو باهم آشناک ...

من کلا با ادمایی که خود خواهن و خود محور ارتباط نمیگیرم، دوستایی که به دلایل ومشکلات شخصی کات میکنن و اصلا فکرنمیکنن شاید دل طرف بشکنه....

حالا منظورم شخص شما نیست درکل گفتم

بیخیال شب خوش

شوهرمنم یه دوستی داشت ازاول ازدواج خیلی باهم رابطه داشتیم خانوادگی ولی ازوقتی اونا بچه دار شدن رابطم ...

چقد از پیام شما حس بدی گرفتم. نمیخوام توضیح بدم چ حسی اما واقعا بد...

به سلامتیه قشنگترین موسیقی جهان. یعنی صدای قلب پاک کسی که همه ی زندگیته…دوستدارم همسرمهربونم.شمس ب مولانا گفت پس زخمهایمان چه میشود؟مولانافرمود نور از محل همان زخم ها وارد میشود.
2706