2733
2734
همین الان انجام بده

موهامو صبح شانه زدم

الان برم یه لباس خیلی خوب وب بپوشم عطر بزنم یه موزیک بی کلام پخش کنم تو اتاقم و یکم ریلکس کنم بعدشم این سوالاتی که شما گفتین رو از خودم بپرسم و جوابشون رو بنویسم 

خدا کنه جواب بده🤗

یه کشورِ خَستَم، دور و بَرَم جنگه 🌚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من حالم کی خوب میشه  میشه در مورد ازدواجم بگی؟

راه سختی داری ولی خوب میشی

سلام روح عزیزم،خیلی بهت بدهکارم و میدونم. شاید تا الان دیگه زنده هم نباشی.همشم تقصیر منه.ببخشید اگه همه اذیتم کردن و من ریختم تو خودم و به جاش تو شکستی. ببخشید به خاطر حرفایی که هیچ وقت نزدم و تو شکستی ببخشید اگه همه بهم تیکه انداختن و حرف نزدم و به جاش تو شکستی ببخشید که هزار تکه شدی ببخشید که حتی اعتراض هم نکردی که چرا تیکه تیکه شدی (آرزو میکنم وقتی مردم اولین نفر تو رو توی اون دنیا ببینم اون موقع بغلت میکنم و میگم همه هم اگه ببخشنم نمیذارم روحم منو ببخشه سر تو هم که شده میرم جهنم فقط دیگه نمیذارم اون موقع بشکنی/:)🥲
راه سختی داری ولی خوب میشی

عزیزم میشه بگی شوهرم کی می‌ره سرکار؟؟

من بچه دومم کی باردار میشم؟؟

میشه هرچی راجب زندگیم حس میکنی بگی؟

خدایا شکرت . خدا جونم هرکس که امضامو میخونه حاجت روا بشه ان شا الله.خدایا شکرت خدایا شکرت  
2728
عزیزم میشه بگی شوهرم کی می‌ره سرکار؟؟ من بچه دومم کی باردار میشم؟؟ میشه هرچی راجب زندگیم حس میکنی ...

فکر میکنم زندگی سختی داشتید ولی ب زودی ب آرامش میرسی فقط باید صبر کنی 

سلام روح عزیزم،خیلی بهت بدهکارم و میدونم. شاید تا الان دیگه زنده هم نباشی.همشم تقصیر منه.ببخشید اگه همه اذیتم کردن و من ریختم تو خودم و به جاش تو شکستی. ببخشید به خاطر حرفایی که هیچ وقت نزدم و تو شکستی ببخشید اگه همه بهم تیکه انداختن و حرف نزدم و به جاش تو شکستی ببخشید که هزار تکه شدی ببخشید که حتی اعتراض هم نکردی که چرا تیکه تیکه شدی (آرزو میکنم وقتی مردم اولین نفر تو رو توی اون دنیا ببینم اون موقع بغلت میکنم و میگم همه هم اگه ببخشنم نمیذارم روحم منو ببخشه سر تو هم که شده میرم جهنم فقط دیگه نمیذارم اون موقع بشکنی/:)🥲