2737
2734

من خودم خیلی خوابای مزخرفی میبینم که اصلا نمیفهممشون.

همین دیشب خواب دیدم یه مرد روانی با چاقو قصد جونمو داشت  

یعنی خوابای منو بگیری قشنگگگ میتونی ازشون چند تا فیلم سینمایی پر فروش بسازی..

شما هم دوست داشتید تعریف کنید

شادی رو میشه تو تاریکترین لحظات پیدا کرد، فقط اگه یه نفر یادش باشه که چراغو روشن کنه🧙‍♂️⚡   
وای من خواب دزد و پلیسی میبینم😂😂 دزدا کارشون اعضای بندن و... اینا بود😐 دیگه من همون خفنه فرشته ...

واااای😂😂😂😂😂

من بیشتر خوابای جنایی و ترسناک میبینم😂

شادی رو میشه تو تاریکترین لحظات پیدا کرد، فقط اگه یه نفر یادش باشه که چراغو روشن کنه🧙‍♂️⚡   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خواب خیلیییی میبینم..

ولی یادم نیست الان چیز خاصی.. 

فقط یادمه، یه مدت خیلییی خواب مارمولک میدیدم  

فکر کنم سه دفعه توی روزای پشت هم، من خواب مارمولک به شکلای مختلف دیدم

چقدرم از این موجود بدم میاد  

نذا توی دلت سردی بشینه:)🤍
2728
خواب خیلیییی میبینم.. ولی یادم نیست الان چیز خاصی..  فقط یادمه، یه مدت خیلییی خواب مارمولک می ...

خیلی موجود چندشیه😂😂😷

2738
ولی عجب خوابی بودا آجیم اومده بود بیدارم کنه میگفت تو خواب خیلی اعصبانی بودی همش فش میدادی😂💔

بنده خدا آبجیت😂💔

منم دیشب خواب میدیدم کلی سبزی خوردن بسته بندی کردم تو کیفم گذاشتم پخش میکنم. دیدم چندتا از شاهی ها ز ...

چه عجیب🤔

من یه بار خواب دیدم یه ادم کشتم مادرپدرم نشستن گوشتاش خرد میکنن 😑😑

کاش خدا خودش چراغ راهت روشن کنه وقتی داری واسم دعا میکنی که خونم زودتر درست بشه ازین خرابه برم اونجای دارم خونه درست میکنم وسط بیابون اما مهم نیست مهم اینه که دیواراش نشست نکرده چاهش ریزش نکرده دیواراش ترک ندارن باغچه ش مملو از عقرب عنکبوت نیست مهمتر از همه مال خودمونه خود خودمون 😭😭

سلام

اگه دوست داشته باشین می تونم خواب تون رو تعبیر کنم چون هم مطالعه ی وسیعی در این زمینه داشتم و هم خیلی علاقه مندم.

منتها باید چند تا سؤال ازتون بپرسم که شاید یکم طولانی بشه.

دوست دارین تعبیر خواب تون رو بدونین؟

گل بانو به نظرت من به زودی میرم سر یه کار خوب ؟

عزیزم من حس ششم نیستم😄

ولی ان شالله یه کار عالی و خوب برات جور بشه که حسابی راضی باشی🙂❤

2706