2733
2739
عنوان

میاین باهام حرف بزنین مخصوصا اوناییکه خونه ی مادرشوهر زندگی میکنن

| مشاهده متن کامل بحث + 576 بازدید | 36 پست

اگه کرم ندارن خوب هستن باهات برو. من خودم مستاجرم . یکی از برادرشوهرام الان چندین ساله تو ساختمونه کنار مادرشوهرم هستن . جاریم عین خیالش نیست کلا خودش میزنه به اون راه نمیزاره کسی قاطی زندگیش بشه کمک مادرشوهرمم نمیده. مادرشوهرمم همه جا میگه این کمکم نیست. 

جدیدا فقط تو ترافیک پشت همیم . تنهای تنهاییم. به دیوارم نمیشه اعتمادکرد بهش تکیه کرد😔😔😶😶

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
فقط تا همین حد بگم ک مث چی پشیمون میشی آرامش قیمتش خیلی بیشتره بعدشم تا دوری عزیزی

اینم هست

دخترم،عشق مامان،چراغ خونم،بی صبرانه منتظرم دستای نازتو بگیرم امیدم (برای سلامتی نی نی م صلوان بفرستین ممنون)
2738
اگه کرم ندارن خوب هستن باهات برو. من خودم مستاجرم . یکی از برادرشوهرام الان چندین ساله تو ساختمونه ک ...

مثل یوی از جاریام

دخترم،عشق مامان،چراغ خونم،بی صبرانه منتظرم دستای نازتو بگیرم امیدم (برای سلامتی نی نی م صلوان بفرستین ممنون)

بچه ها واقعا پشیمون شدم .چون هرچی باشه دخالت میکنن 

اگه عصبی هستی قید آرامشو باید بزنی. ولی بستگی به شوهرت هم داره. من اگر کنار مادرشوهر میرفتم تا روز مرگم شوهرم قبول نمیکرد جای دیگه ای زندگی کنیم. برای همین هیچ وقت زیر بار نرفتم که برم توی ساختمون اونا. بازم ببین اخلاق اطرافیانت چطوریه. اگه همه چی عالیه که از لحاظ مالی براتون خیلی خوب میشه

سختی ها باعث میشوند تا نیرومند شوی،ترس ها، باعث میشوند تا جسور شوی و یک قلب شکسته، تو را سر عقل می آورد

واییی نکن اسی، من 10 سال با خانواده شوهر توی یک ساختمان بودیم، کلا آدمای بی آزاری بودن اما بخدا بعضی کاراشون،.... 

کلا آرامش نداری مادام هم ازت توقع کار دارن، و باید آمار بدی، تازه دوهفتست که خونمو کلا جدا کردم، چه حس خوبیه خدایا شکرت

بچه ها واقعا پشیمون شدم .چون هرچی باشه دخالت میکنن 

ببین میگم من جتریم همون اول کم محل کرده خودش قاطی نکرده یکار کرده هیچکس دخالت نکنه اما بازم بی تاثیر نیست مخصوصا تربیت بچهاش .چون بچها یسر خونه مادرشوهرم هستن. اون شوهرش پولم داره اما جدا نمیشن 

جدیدا فقط تو ترافیک پشت همیم . تنهای تنهاییم. به دیوارم نمیشه اعتمادکرد بهش تکیه کرد😔😔😶😶
2706