2737
2739

من وشوهرم تازه دوهفته هس اشتی کردیم اونم با تعهد چون اقا با یکی چت کرده بودو منم زده بود منن رفتم شکایت کردم اومد کلی ب دست وپام افتاد ک غلط کردم ببخش برگرد اونقد گریه زاری کرد بقران تا خود صبح نشست جلوددر خونمون منم ف خاطر اینکه دخترم خیلی وابستشه واینکه پشتوانه مالی بعد جدایی ندارم بخشیدمش اماامروز فهمیدم باز روزی ک سرکار هس ی خط دیگه گرفته از دوستص بااون حرف میزنه ولی ب روش نیاوردم بچه ها ببینین شوهرم هیچی نداره فقط ی حقوق ۴ تومن داره ک همه همشو خرج منو ددخترم میکنه یعنی نمیداره کم وکسری داشته باشیم هرچی بخاییم میخره مخصوصا دخترم خونه اینا نداره .خیلی بهم ابراز علاقه میکنه ولی تو  دعوا تاالان روم دست بلند کرده ولی بعدش میاد ک غلط کردم اینم بگم بعضی دعوا ها منم مقصرم مثلا هعی اون میگه بس کن من ادامه میدم واخرش کتک کاری میشه 😔خلاصه کنم ک من الان لیسانسمو گرفتم دنبال کارم ولی کنکور هم میدم بخاطر فرهنگیان از لحاط سنی فقط امسالو فرصت دارم .اگه جدا بشم خانواده ام میگن دخترتو باید بدی پدرش ک نمبتونم از دخترم دل بکنم به هیچ وجه بنظرتون چیگار کنم بروش بیارم ک فهمیدم خط دیگه داره یا نه بیخال باشم وسرمو بکنم زیر برف3

برایم مهم نیست ؛ کسی که از من گذشت می خواهد با یک نفر ادامه دهد یا صد نفر!چیزی که اورا مهم میکرد علاقه وتعهدش به من بود بدون اینها همه را به یک چشم میبینم ..همه آدم هایی که ترکتان کرده اند یک روز برمیگردند ازالان خودتان رابرای حرف های آن روز آماده کنید مبادا خام شوید.یادتان باشد که هیچ چیزی تغییر نکرده، اوهمان ادم سابقی است که بهتر از شما راپیدا نکرده است.....عاشقتونم برا سلامتی خودم وخونواده امم ک ی صلوات و حتما میفرستی😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اون یعنی دختره؟؟؟ 

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻
2728
چرا خیانت رو میبخشید ؟؟؟؟

چون وقتی پای بچه وسط میاد ادم نمیتونه فقط به خودش فکر کنه

برایم مهم نیست ؛ کسی که از من گذشت می خواهد با یک نفر ادامه دهد یا صد نفر!چیزی که اورا مهم میکرد علاقه وتعهدش به من بود بدون اینها همه را به یک چشم میبینم ..همه آدم هایی که ترکتان کرده اند یک روز برمیگردند ازالان خودتان رابرای حرف های آن روز آماده کنید مبادا خام شوید.یادتان باشد که هیچ چیزی تغییر نکرده، اوهمان ادم سابقی است که بهتر از شما راپیدا نکرده است.....عاشقتونم برا سلامتی خودم وخونواده امم ک ی صلوات و حتما میفرستی😊
2738
اون یعنی دختره؟؟؟ 

ن با ی نفر حرف نمیزنه با افراد متفاوت

خیانت اشتباه نیست 

انتخابه

یاد بگیرین این دوتا باهم فرق دارن

اون فرد انتخاب میکنه که بره پی هرزگی نه اشتباه

تا دهان مفت و گوش ها مفتن؛ پشت مان حرف مفت بسیار است .🖖🏻🧡آن کس که بداند و بخواهد که بداندخود را به بلندای سعادت برساند/آن کس که بداند و نداند که بداند چون کوزه آب است ولی تشنه بماند/آن کس که نداند و بخواهد که بداند/جان و تن خود را ز جهالت برهاند/آن کس که نداند و نخواهد که بداند/حیف است چنین جانوری زنده بماند/عاشق شعر خنده سرگرمی.💚 درخواست دوستی نده کاربر عزیز⛔❤

خودتو بزن بیخیالی زندگیتو کن به خاطر دخترت

مطمعن باش همه مردا خیانتکارن

توکه اخر گره رو باز میکنی پس چرا امروز و فردا میکنی                                   خدایا شکرت       الهی یک نظر تو کافیست تا دل بندگانت آرام و مطمعن باشد         
2706