2737
2734
عنوان

من امشب تنهام تو خونه میترسم بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 316 بازدید | 24 پست
از چی میترسی؟!🤔 دزد و اینا.. یا ماورا...

وا بدتر ترسوندیم ک

برایم مهم نیست ؛ کسی که از من گذشت می خواهد با یک نفر ادامه دهد یا صد نفر!چیزی که اورا مهم میکرد علاقه وتعهدش به من بود بدون اینها همه را به یک چشم میبینم ..همه آدم هایی که ترکتان کرده اند یک روز برمیگردند ازالان خودتان رابرای حرف های آن روز آماده کنید مبادا خام شوید.یادتان باشد که هیچ چیزی تغییر نکرده، اوهمان ادم سابقی است که بهتر از شما راپیدا نکرده است.....عاشقتونم برا سلامتی خودم وخونواده امم ک ی صلوات و حتما میفرستی😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه نمیترسیدم مخصوصا وقتی ینفر آشنا نزدیکم باشه که اگه مشکلی پیش اومد کمکم کنه شما هم که جاریت هست حتی اگه حرف نزنی/من خیلی شبا تو شهر غریب تنها بودم  نترس خدا هست

با خدا باش پادشاهی کن😎
وا بدتر ترسوندیم ک

ن خواستم دلیل ترستو بدونم بگم نترسی😁😁😁

اسمم زهراس نگید پیتزا جون😂🛍 تصمیم گرفتم دیگ ب گذشته سیاهی ک داشتم فک نکنم و تو زمان حال زندگی کنم🦋💙 ینی دوس دارم کساییو ک مث خرس میخورن عین مارمولک لاغرنو جوری بزنم ک صدا خر بدن عین مرغ تخم بزارن😂🗡 و بدشانس واقعی ب من میگن ک روز ب روز چاق تر میشم🥴🏹 شازده کوچولو میگ : تنها با قلبه که میشه به درستی ببینیم ، چیز های مهم با چشم دیده نمیشن🏷👑 https://harfeto.timefriend.net/16464922231809 بنظرتون چجور ادمی ام ؟ سوال بپرسین جواب بدم🌱😌🤔
2731
چیکار میکنی خوش میگدره

فیلم میبنم

رقص تمرین میکنم

مدل مو امتحان میکنم روی موهام

ماسک میزنم به صورتم

استوری میگیرم

یوگا و مدیتیشن تمرین میکنم

لباس میپوشم ست میکنم که وقتی میرم بیرون اماده باشه

گاهی پادکست روانشناسی گوش میدم

درس میخونم

و.......