2733
2734

بچه ها من امروز فهمیدم ک این حرف رو زدن شوهرم ومن دوست بودیم وباهم ازدواج کردیم خدا وکیلی همه میگن ک من از شوهرم خیلی سرترم ولی خب من شوهرمو دوس دارم از لحاظ خانوادگی هم خانواده من خیلیییی بهترترن توروخدا نگین تعریف میکنی فقط میخام بدونین 😑🥺😔 شوهرم اولا خییلی هوامو داشت خیلی زیاد مثلا خونه مادرشوهرم پشتم میاورد پشتی میذاشت لقمه میگرف برام غذامو میکشید تو کارای خونه کمکم میکرد پتو وفرش اینارو میشست چون با جاریم تو ی ساختمونیم رفته به مادرشوهرم اینا گفته بچه ها پدرشوهرم وبقیه برادرشوهرام خیلی خشک وجدی هستن اعتقاد دارن نباید به زن جماعت رو داد مخصوصا دوتاازبرادرشوهرام با پدرشوهرم خیللیییی خیلی یجورین حس میکنن مرد اصلا نباید به زنش بگه کجا میره وچیکار میکنه مادرشوهرم وجاریامم میدیدن ک شوهرم خیلی هوامو داره مدام تا ی حرفمون میشد میگفتن زنتو پررو کردی سوار گردنت کردی 🥺بعد الان خواهرشوهرام وضعشون فرق داره ها هرچی بگن شوهراشون باید مثل برده اطاعت کنن😢بعد من الان نزدیک ی ساله با یکی از خواهرشوهرام ومادرشوهرم سر اینکه پشت سرم حرف زده بودن قهرم تو تاپیکای قبلم  هس دیروز خواهرشوهرم وشوهرش اومدن خونمون میحاستن برن بازار از روستا اومدن بعد خواهرشوهرم گف ی سر برم بالا ب جاری بزرگه هم سر بزنم بیام بریم شوهرش گف من پایینم .خواهرشوهرم همسن مادرمه ولی شوهرش چن سال از خودش گوچیکتره بعد شوهرش زیاد با خانواده شوهرم سارگار نیس خواهرشوهرم ک رف بالا یکم حرف زد ازاینور اونور از بابام اینا پرسید بعدشم گله کرد ک ن میاین ن میرین منم گفتم اره مامان منو از خونش بیرون کرد من دیگه نمیرم شما هروقت خواستین بیاین بعد شوهر خواهرشوهرم خیلی ادم منطقی وخوبیه برگشت گف اره شنیدم ماجراتونو اینا میگن نباید ب عروس جماعت رو داد برگشت گف اونروزم ک حرفتون شده بود با علی تو حیاط مامان" به علی فحش میداد ک زن ذلیلی .اونقد به زنت رو دادی ک الان عین خر سوارت شده من ی لحطه هنگ کردم گفتم مطمئنین شما گف اره دوسه بار گف یکم ازداداشات یاد بگیر زن حرف زد باید بزنی تو دهنش تو مرد نیستی .🥺حالا شوهرمنم دست بزن داره ولی فقط وقتایی ک عصبانی میشه وقتایی ک ارومه خیلی باهام خوبه از دیزوز همش تو فکرمه ک بااین حرفا اخرش کاری میکنن شوهرم ازم دلسرد بشه🥺😔چیکار کنم نمیخام ب شوهرم بگم چون میفهمه دادمادشون گفته

برایم مهم نیست ؛ کسی که از من گذشت می خواهد با یک نفر ادامه دهد یا صد نفر!چیزی که اورا مهم میکرد علاقه وتعهدش به من بود بدون اینها همه را به یک چشم میبینم ..همه آدم هایی که ترکتان کرده اند یک روز برمیگردند ازالان خودتان رابرای حرف های آن روز آماده کنید مبادا خام شوید.یادتان باشد که هیچ چیزی تغییر نکرده، اوهمان ادم سابقی است که بهتر از شما راپیدا نکرده است.....عاشقتونم برا سلامتی خودم وخونواده امم ک ی صلوات و حتما میفرستی😊
سلام عزیزم من چندتا تلگرام نصب کردم اصلا تلگرام چت نیست فقط میاد میگ حذف عکس فایل این چیزا میشه بهم ...

من الگرامی دارم خوبه

برایم مهم نیست ؛ کسی که از من گذشت می خواهد با یک نفر ادامه دهد یا صد نفر!چیزی که اورا مهم میکرد علاقه وتعهدش به من بود بدون اینها همه را به یک چشم میبینم ..همه آدم هایی که ترکتان کرده اند یک روز برمیگردند ازالان خودتان رابرای حرف های آن روز آماده کنید مبادا خام شوید.یادتان باشد که هیچ چیزی تغییر نکرده، اوهمان ادم سابقی است که بهتر از شما راپیدا نکرده است.....عاشقتونم برا سلامتی خودم وخونواده امم ک ی صلوات و حتما میفرستی😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ازین به بعد سعی کن هیچ وقت جلو کسی حرفت نشه 

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش
من الگرامی دارم خوبه

ن یه ایدی یه حاج خانومی بهم داد میخوام چندتا دعا واسم بگه گفت بیا تو تلگرام تا بهت بگم ایدیشو بهم داد ولی نمیدونم کدوم تلگرام نصب کنم میزنم تلگرام چندتا میاد نمیدونم کدوم انتخاب کنم

2738

والا همه مادر شوهر ها همین رو میگن تا حالا مادر شوهری ندیدم این حرف به پسرش نزنه 😂😂

بازم خدا رو شکر شوهرت مثل داداشاش نیست اگه قرار بود مثل اونا باشه تا حالا میشد نترس چیز عجیبی نیست

وقتی پول حرف میزنه حقیقت سکوت میکنه

اونا هم کاری نکنن خودت شوهرت رو دلسرد میکنی آخه کی میشینه با شوهرِ خواهرشوهر پشت سر خانواده شوهر حرف میزنه؟ 

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید

همه اینارا که میگی سرم اومده خانواده آشغالش با این حرفا باعث شدن شوهرم هیچوقت نتونه برا زندگیمون تصمیم درست بگیره زندگیم نابود شدم (قضیش مفصله حوصله تایپ کردن ندارم) تا اینکه کلا باهاشون قطع رابطه کردیم اگه آرامش میخواهی شوهرت باید باهاشون قطع رابطه کنه

😍😍خدایا شکرت
والا همه مادر شوهر ها همین رو میگن تا حالا مادر شوهری ندیدم این حرف به پسرش نزنه 😂😂 بازم خدا رو ش ...

ولا من خواهرشوهرم  ومادرمم مادرشوهر همیشه طرفدار عروسمونیم ما همیشه به داداشام میگیم احترام زناتون بگیری اونا هستن زندگیتون میسازن تازه به داداشام میگیم کمک کنین بهشون گناه نکردن 

2706