2733
2734

فرزندم ۱۲ سالشه یکسال و نیم بیشتره که سردرد داره هر جا بردم بهم گفتن میگرنه، امسال خودم احتمال دادم که شاید چشماش ضعیفه،  بردمش پیش دو چشم پزشک و هر دو نظرشون بر این بود که فشار عصب بینایی چشماش بالاس  و علت از مغزه و پسرم و به متخصص مغز و اعصاب ارجاع دادن ام آر ای سی تی اسکن آزمایش نخاع داده همه رو دکترش میگه نرماله،ولی پسرم هر روز سردرد میگیره بعد خوردن مسکن خوب میشه وقتایی هم که سردرد نداره یا یک چشمش یا هر دو چشمش سیاهی میره،لطفا هر اطلاعاتی دارید که میتونه به تشخیص بیماری فرزند من کمک کنه رو در اختیار من قرار بدین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دخترگلم فشارچشم بسیارخطرناکه

چون چشم درپشت شبکیه خونریزی میکنه واگه این روبه اصطلاح تزریق نکنند خشک میشه وبینایی پسرتون درخطرمیوفته حتما پیش یه پزشک بسیارحاذق وخوب ببرید واین موردروباقرص وقطره مهارکنندببخشید باعث ترس تون شدم چون اگه واقعیت فشارچشم باشه بایدسریعا درمان بشه که فردا دیره ......

الهی ......چون در تو نگرم از جمله تاجدارانم و تاج بر سر...... و چون در خود نگرم از جملهٔ خاکسارانم و خاک  برسر
2738
الحمدالله چیزی نبوده،ولی همچنان بچه م سردرد داره و چشماش ساهی میره ،بهش دپاکین دادن میخوره بدتر هم م ...

خب خداروشکر ک چیزی نبوده

ببین مایعات مخصوصاا آب زیاد بهش بده 

سعی کنید تو ارامش باشه تا حد امکان هم از گوشی و تبلت دوری کنه.....انشالله ک خوب میشه🙏

خب خداروشکر ک چیزی نبوده ببین مایعات مخصوصاا آب زیاد بهش بده  سعی کنید تو ارامش باشه تا حد ام ...

گوشی و تبلت بله گفتن سمه براش ازش گرفتم ،همینطوری هم کتاب خوانی به چشماش فشار میاد،ممنونم از لطفت مهربون

دخترگلم فشارچشم بسیارخطرناکه چون چشم درپشت شبکیه خونریزی میکنه واگه این روبه اصطلاح تزریق نکنند خشک ...

متخصص چشم پزشک بهم گفته ادامه ی درمان با دکتر مغز و اعصاب هست اونم گفته مشکوک به میگرده و دپاگین بهش داده نمیدونم واقعا الان پیش کی برم

2706