2737
2734
عنوان

طریقه خواندن نماز جعفر طیار برای ازدواج به صورت صحیح+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 7793 بازدید | 43 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چشم دستت درد نکنه از راهنمایی هات عزیزم 🌺❤

تو اینترنت سرچ کنید(دانلود pdfنماز جعفر طیار زادالمعاد مجلسی)قشنگ توضیح داده فقط تو این pdfاون قسمت زرد رنگ جا افتاده اونو هم بخونید بازم سوال داشتید در خدمتم.

دیوانه ها با خودشان حرف نمی زنند! آنها فقط تمام روز را به کسی که نیست،بلندبلند فکر میکنند...
مرسی عزیزم  حاجت روا بشی❤

انشاالله شما هم حاجت روا بشید .من هر روز میام نی نی سایت سوال داشتید جواب میدم .

دیوانه ها با خودشان حرف نمی زنند! آنها فقط تمام روز را به کسی که نیست،بلندبلند فکر میکنند...
2740
انشالله  قربونت عزیزم‌  دستت درد نکنه

اگه زوم کنید رو عکس ها میتونید بخونید الان خودم امتحان کردم.🌹🌹

چه جالب😍

خیلی ممنون عزیزم💛

به منظور فراهم شدن زیارت حضرت علی ابن موسی الرضا(ع) خواندن این آیه مفید است: 💛《 بُورِكَ مَنْ فِي النَّارِ وَمَنْ حَوْلَهَا وَسُبْحَانَ اللَّهِ رَبِّ الْعَالَمِينَ》💛 خواندن این آیه هم باعث توفیق تشرف میشود وهم کیفیت زیارت را بالا میبرد، قبل از رفتن بخصوص وقتی انسان میبیند خیلی وقت است توفیق پیدا نکرده که به زیارت برود خواندن این آیه مفید است(شیخ جعفر ناصری)

خیلی ممنون گلم

نمیدونم شاید قسمت بود شاید خدا خواست و تاپیک شما رو دیدم الان با دل شکستم داشتم گریه میکردم یهو دیدم

میخوام اول برای خواهرم بخونم بعدش خودم

دعا کنید دیگه خدا با همین نماز حاجتمو بده

راستی من میخوام برم امامزاده بخونم تقریبا چقدر طول میکشه نمازش؟

خیلی ممنون گلم نمیدونم شاید قسمت بود شاید خدا خواست و تاپیک شما رو دیدم الان با دل شکستم داشتم گریه ...

سلام قبول باشه من تقریبا ۲۰ یا ۲۵ دقیقه طول میکشه بخونم.شما چهل روز هر روز بخونید این نماز خیلی مجرب هستش.

نه حتما حتما باید این دعای بزرگ رو بخونید اون قسمت زرد رنگ هم تو مفاتیح نیست مفاتیح کامل نیست منم قب ...

میگم شما دقیقا به روش ایت الله بهجت که گفتن خوندی و ازش نتیجه دیدی ؟