2737
2739

ابتدایی بودم خیلی شر بودم صبح های زود زمستون از شیشه سرویس آب یخ میریختم روی مردم با دوستم.یبار یکیشون پرید جلو سرویس رو گرفت گفت وایسا بطری رو پر آب کرد ریخت رو سرم😐😂 کارم خیلی بد بود ولی بچه بودم حالیم نبود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه دفعه خواستم همسرمو اذیت کنم شالمو انداختم دور کمرش و از پشت کشیدمش بالا

نگو خواسته شالو بندازه کنار از کمرش، گیر کرده به گردنش ...

فقط یادمه خیلی سنگین شد و دست و پا نمیزد یهو ولش کردم ولو شد رو زمین داشت خر خر میکرد

فقط خدا بهم رحم نکرد نکشتمش با این شوخی احمقانه!

2728

همین امروز برادرزادم گوشی داداشمو برداشته بود مشقاشو نمینوشت میگفتم بذار به بابات زنگ بزنم که تو درس نمیخونی😂اونم سریع جمعش میکرد خودشو با دفترش مشغول میکرد😂 

حواسش نبود ک گوشیش دست خودشه

‏زندگی جوری شده که هم تنهایی اذیتِت میکنه، ‏هم حضور آدمای کنارت...
2740
یه دفعه خواستم همسرمو اذیت کنم شالمو انداختم دور کمرش و از پشت کشیدمش بالا نگو خواسته شالو بندازه ک ...

😂😂😂😂واااای

مهربان تر از اونی هستم که فکرشو میکنید.  عاشق مهربانی و محبت کردن هستم. ❤️دختر قشنگم وقتی که به دنیا اومدی اولین چیزی که از مادرت یاد میگیری دوست داشتن  و مهربانی است❤️
یه دفعه خواستم همسرمو اذیت کنم شالمو انداختم دور کمرش و از پشت کشیدمش بالا نگو خواسته شالو بندازه ک ...

یه چیزی میشد شوهرت مادر شوهرت زنده زنده چالت میکرد خدا خیلی دوست داره🤣🤣🤣🤣