2737
2734
عنوان

چرا بیشترتون اینجوری هستین؟ 😳

| مشاهده متن کامل بحث + 1038 بازدید | 48 پست
خب عزیزم کسی ک واقعا خوشبخته ک جار نمیزنه من خوشبختم نمکنه تو چشم بقبه

این حرفم اونایی درآوردن که عرض کردم . دوست ندارن باور کنن اینجور آدما وجود دارن. 

لطفا این تاپیک رو‌مطالعه بفرمایید:من برای اقدام آماده ام یعنی چه؟
چون حسودیم😐،بتوچه 😡

😂😂😂😂

...من یک دختر ۱۷ ساله ام☀️. دختری از تبار خورشید☀️همانندخورشید میدرخشم ☀️و همانند خورشید خونگرم☀️عاشقانه دوستتون دارم❤❤😍یک دختر آذرماهی شیطون بلا😛سرآشپز متوسط ولی به زودی حرفه ای میشم😊👩‍🍳نویسنده ✏📚 عاشق شعرخوانی 🎶 و شعر سرودن📯 خیاط✂️ عشقِ مدیتشین 🧘‍♀️ نقاش 🖌 عاشق عکاسی📸 یه دختر ماجراجو و کنجکاو💃اهل ورزش 🏋️‍♀️عاشق اسب سواری🏇تا به الان ۱۰ بار سوار شدم😃😂حامی کودکان کار💛بیاید دست به دست یک دیگه بدیم که هیچ کودک کاری تو دنیا نباشه اونا محکوم به اینگونه زندگی کردن نیستن❤ بشدت اهل معاشرت و اجتماعی🤪😙 هر سوالی داشتی با حوصله جواب میدم😊 بدی کنی با خوبی جواب میدم. خوبی کنی دو برابر خوبی می بینی☺️💛 عاشق خدا و اهل بیت .. عاشق امام رضا..عاشق امام زمان... 🌈عاشق پیشرفت 🌟دختری با پشتکار قوی🌝 درسخون ♥️ یه دونده ی حرفه ای هستم که بابتش ۲ تا مدال طلا دارم😂🤪 و در آخر هذا من فضل ربّی💚هرچه دارم از خداست....من مجنون علی اکبرم .. میشه برای ظهور آقا امام زمان یه صلوات بفرستی سپاسگزارم❤🍃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
این حرفم اونایی درآوردن که عرض کردم . دوست ندارن باور کنن اینجور آدما وجود دارن. 

عزیزم ب هر حال هر کسی یه جور دیدی داره دید شمام قابل احترامه❤

عکس پروفم خودمو عشق جدیدمیم:/❤
دلمون‌میخواد اینطوری باشیم

صد البته به خودتون مربوطه منم سوال کردم و یه پیشنهاد هم دادن . متاسفانه یا خوشبختانه نمیشه کاری کرد که 

2740
خب عزیزم کسی ک واقعا خوشبخته ک جار نمیزنه من خوشبختم نمکنه تو چشم بقبه

طبق این استدلال کسی که واقعاً بدبخته هم جار نمی زنه که من بدبختم بدبختیشو نمی کنه تو حلق بقیه

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 
والله بعضیا بدبختی مردم رو هم میگن دروغه

میتونه دروغ باشه میتونه نباشه . خوشبختی هم همینطور ولی شخصا میگم اصل بر صداقته . تو همین سایتم بارها چوب همین عقیده مو خوردم آخریشو دیگه تقریبا همه تون میدونین چطور شد . ولی بازم جرات نمیکنم از روی حدس و گمان به موردی بگم دروغه و نقطه بذارم.

طبق این استدلال کسی که واقعاً بدبخته هم جار نمی زنه که من بدبختم بدبختیشو نمی کنه تو حلق بقیه

فرهنگ غم پرست . کلا بحثش خیلی مفصله 🙄

چه بداخلاق

من یه جمله تایپ کردم که هیچ حسی رو در بر نمیگیره چون نمیتونه . و هر کسی با حسی که در درونش پنهانه میخونتش. 

فک میکنم که این ذاته همه آدماس ولی حتی اگه یه عده ام اینجوری باشن همه رو باید همونجوری که هستن پذیرفت

‌‌‌‌‌‌دختر شمالی🌿🌾                    دل اگر تیره نباشد همه دنیاست بهشت...                             من اگه شاعر میشدم مخاطب همه شعرام قرمه سبزی و ته دیگ سیب زمینی بود...                                                           خدایا یدونه از اون معجزه قشنگات لطفا...!
2706