2733
2734
سلام
از چند هفتگی باید حرکات جنین رو شمارش کرد؟
من الان هفته 25 هستم اما زمان هایی هست که اصلا تکون نمی خوره مخصوصا صبح که از خواب بیدار می شم شاید تا نزدیک ظهر هیچ حرکتی نداشته باشه اشکالی نداره؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
27-28 به بعد جدی تر میشه حرکاتشون
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
سلام
آرام جون ببخشید توی تاپیک شما می پرسم ولی من اول هفته 17 هستم 2 - 3 روزی می شه احساس می کنم توی دلم حباب های کوچواو می ترکه! این ربطی به حرکت نی نی داره؟ آخه مامانم می گه واسه بارداری اول هنوز زوده که حرکاتش رو احساس کنم
Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Maternity tickers
2738
من اولین حرکات پسرم و تو 14 هفتگی فهمیدم دکتر میگف چون هیچی شکم نداشتی و نینیت فضوله الان داری حس میکنی
باید از احساسش لذت برد
هر وقت واسه حرکت نینی نگران شدین یه ابمیوه شیرین بخورین20 مین به پهلو چپ دراز بکشین و حرکاتشو بشمرین
اینو دکتر همیشه به من میگفت
منم روزی چند با انجام میدادم چوون لذت میبردم
من هفته 22 هستم ولی هنوز هیچ تکونی رو حس نکردم پس کی تکون میخوره؟؟؟
عرضه مستقیم شیک ترین کارهای تمام برنز و برنجی در اینستاگرام Iran_boronz_admin ،به قیمت درب کارخانه ،مقایسه قیمت= خرید ،ارسال با پست به سراسر ایران
سلام
من کلاس بارداری میرم و خانمی که آموزش میده گفت توجه از هفته 32 به بعد لازمه که نیم ساعت بعد از خوردن غذا به پهلوی چپتون بخوابید به مدت یک ساعت و به حرکت بچه دقت کنید باید 4 تا حرکت داشته باشه حتما یک ساعت بشه چون ممکنه موقع غذا خوردن وقت خواب بچه باشه که خوابشم بیشتر از 50 دقیقه طول نمیکشه بعد اگه کمتر بود یه چیز شیرین مثل بستنی که قندش زود جذب میشه بخوردید باز تو یک ساعت بعد دقت کنید اگه کمتر از 4 تا باشه به دکتر مراجعه کنید
و قبل از 32 هفته شمردن حرکت بچه ارزشی نداره
والبته هم میگفت حرکت بچه تون رو با خانم باردار دیگه ای مقایسه نکنید فقط با روز قبل بچه مقایسه کنید
@همیشه دنیا اونجوری نیست که تصورشو میکنی@