2737
2734

من دوساله با یه نفرم اوایل خیلی عاشقش بودم الان به دلایلی سرد شدم و مشکلات زیاد داریم اما اون دوسم داره منم بخدا دوسش دارم اما گفتم که دیگه به دلایلی نمیخوامش چیکار کنم هروقت حرف تموم کردن میزنم میگه به سرت میاد و خوشبخت نمیشی و منم میگم اگه دوباره تموم کنم میترسم بعدا تو یه زمانی یکی دلمو بشکنه ولی من همین پسرم خیلی دوس دارم اما بخدا به دلایل منطقی میخوام جدا شم چیکار کنم هروقت حرف جدایی میزنم نمیزاره من خودمم همش گریه ام میگیره وقتی نیست اما میخوام تموم کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اول تکلیفتو با خودت روشن کن . . ‌  در ثانی ادم باید بایکی باشه که اینده داشته باشه باهاش و بش ...

ببین عزیزم منم دوسش دارم اما به دلایل زیاد والکی هم نباشه اینده ای نداریم خب من چه غلطی کنم یهو  هم ولش کنم دلش میشکنه میترسم بعدا به سر خودم بیاد حتی تو ازدواج 

اگر واقعا دلیلت منطقی هستش

یعنی با این دلایلی که میگید زندگی کردن واسه هر2تاتون سخت میشه به نظر من جدا بشید اشکال نداره اما اگر فقط فکر زندگی خودتون هستید ومشکل اساسی طرف نداره

شک نکنید جایی جواب پس میدید چون2سال با عمر واحساسات طرف بازی کردید

2738
عزیزم ما همو دوس داریم واقعا دلش میشکنه چیکار کنم من عذاب وجدان خفه ام میکنه

ببین چون دوسش داری 

اگه الانم ازش جدا شی بعدا تو زندگی همیشه افسوسشو میخوری  

اگه واقعا عشقی بینتونه ی دوس داشتن هست این وسط رابطه ۲ ساله رو کات نکنین 

باهم مشکلاتتون رو حل کنید 

کاربری ۲ نفره تاپیک ها برای یک نفر نیست 
اگر واقعا دلیلت منطقی هستش یعنی با این دلایلی که میگید زندگی کردن واسه هر2تاتون سخت میشه به نظر من ...

منم دوسال باهاش زندگی کردم من دخترم و احساسی تر اما شما فک کنین دین ما فرق داره پولی نداره اخلاقاش بعضیاش مربوط به دینشه و دوس ندارم و ممکنه تا چند سال دیگه نتونه بیاد خواستگاریم اینا دلیل منطقی نیست ؟من بااینکه دوسش دارم اما واقعا نمیتونم رو اینده ام ریسک کنم از طرفی از دل شکستن میتزسم 

اره چون اینده نداریم ...

شایدم داشته باشین 

منم عشقم شرایط ازدواج نداره گفت به پام بمونی سنت بالا میره گفتم میمونم نمیخوام یه عمر حسرت رو دلم بمونه بااینکه سنم هم کم نیس اما ارزش داره 

تنهایی را به بودن های چندروزه ترجیح میدم😎
2706