2733
2739
نوزاد دو ماهه من از یک ماهگی تمایل داشت به سمت چپ سرش رو بگردونه.الان دو ماهشه وقتی میشینه سرش به سمت چپ میفته.هنوز گرون نگرفته.نیم غلتش هم به سمت چپه.ایا مشکلی هست؟ سوال بعدی اینه که سر بچم از ابتدا خربزه ای بود الانم تغییر نکرده چیکار کنم.ایا درست میشه یا نه؟؟؟ سوال اخر بچم از کی گردن میگیره.مگه نباید از دو ماهگی گردن بگیره؟ ممنون از دوستای خوبم لطفا منو از نگرانی دربیارید
اللهم العجل لولیک الفرج.برای سلامتی امام زمان صلوات

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دختر منم همینطوری بود بهداشت می گفت یه روز به این طرف سرش بخوابونین یه روز به اون طرف یه روزم به پشت اگه می بینی سرشو برمی گردونه به همون جهت همیشگی بالش بذار که نتونه یه ماه رعایت کنی درست میشه سرش نرمالش از دو ماهگی تا چهار ماهگی زمان گردن گرفتنه بعضی ها هم زودتر گردن می گیرند
به لب رسیده جان کجایی ؟
2731
ممنون از جوابهای دوستای عزیزم موقعی که بشینه سرش رو به سمت چپ خم میکنه.سرش میفته سمت چپ.یعنی سرش رو ارست نگه نمیداره سر میفته سمت چپ.
اللهم العجل لولیک الفرج.برای سلامتی امام زمان صلوات
حتما موقع خوابوندن 1 مدتی به طرف راست بخوابونش. باید از اول یکدفه به چپ و یکدفعه به راست میخوابوندیش
لاک پشت ناشنوا تو مسابقه دو برنده میشه میدونید چرا؟ چون حرفهای اطراقیان را که همش میگن این نمیتونه برنده بشه را نمیشنوه این هم دخمل ناز مامانی که تو مسابقه شرکت کرده. خاله ها ببینید چه خوش تیپ شدم http://photo.ninisite.com/Showphoto.aspx?vid=2015021612502987765
2740