2752
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

مرسی دوست جونا

پژواک اره سیر داغ البته گردو هممم خورد کرده بودم یادم رفته بوددد روز بریزم خخخخخخخخخ

الان دستور ژله ها رو میزارم
ای جان ای جان ای جان دارم میام به ایران😉

خامه: 1 پیمانه
شیر: یک سوم پیمانه
شکر: دو سوم پیمانه
پودر ژلاتین: 1 قاشق غذاخوری
وانیل شکری: 1 قاشق مرباخوری
ژله انار یا توت فرنگی یک بسته بیس این دسر ژله ی انارهست یک بسته ژله ی انار رو با یک لیون اب جوش قاطی میکنید توی ظرف های مورده نظر بریزید و مقدار ی هم انار دون شده روشون بریزید و در یخچال بزارید تا خودشو بگیره . و بعد برای تهیه ی پاناکوتا که روی زله هامون باید بریزیم .......................................اول شیر رو داخل یه ظرف شیشه ای بریزید و ژلاتین رو بهش اضافه کنید.بعد مخلوط شیر و ژلاتین رو بذارید روی کتری یا توی ماکروفر تا ژلاتین حل بشه .خامه ، شکر و وانیل رو در یه قابلمه ریخته و مخلوط کنید.* بعد بزارید روی شعله خیلی کم فقط در حدی که مایع گرم بشه و شکر توی خامه حل بشه..بعد از اینکه ژلاتین در شیر حل شد ، شیر رو به خامه اضافه کنید.

Ne Da و بعد بزارید از کمی از حرارت بیوفته و بعد که کمی خنک شد روی ژله های انار بریزد و دوباره تو یخچال بزارید .. وقتی پاناکوتا هم مثل ژله ی انار سفت شد روشو با خامه و انار و کمی دارچین و نعنا تزیین کنید
بچه ها برای پیاز داغ خوشمزههههههههههههه

اول پیاز هاا رو نازک خورد کنیدددد و بعد بریزد تو اب جوشش برای یک دقیقه و بعد ابکش کنید و خشک کنید و تو روعن داغ سرخ کنیدد کرانچییییییییییییییی و خوشمزه میشه اخرشم کمی نمک بزنیددد

برای اش و کشک بادمجون عالیههههههههههه

آپلود هات آپ | آپلود , آپلود عکس
2706