2733
2739

بعد از ۸ سال زندگی که خب ۲ سال آخر با بحث و دعوا بوده. شوهرم بهم میگه بهت اعتماد ندارم که بچه رو بیرون ببری. 

البته خیلی وسواس داره. مثلا میگه بچه رو میدزدن. ولی من اصلا دست بچه رو ول نمیکنم. یا ماشین دستم‌نمیده. یا به حرفهام‌گوش نمیده. 

میخوام بدونم چیکار کردین که شوهرتون بهتون اعتماد میکنه. از اول این اعتماد بوده یا بعدا بوجود اومده؟

بهش کاری نداشته باشم و با دعوا هم شده برم دنبال کارهام. یا باز هم سعی کنم با زبون خوش رامش کنم؟

عضو گروه رز قرمز هستم. وزن شروع ۸۸.۴۰۰. تاریخ شروع، ۱۰/۸/۱۴۰۰. هدف اول.۸۰‌  هدف دوم. ۷۵. هدف سوم۷۰. هدف چهارم. ۶۵.  وزن فعلی. ۸۸.۴۰۰

والا از اول بوده .تنها حرف درستی که مادرم راهنماییم کرد گفت از اول زندگی از شوهرت اجازه نگیر فقط در جریانش بزار.مثلا نگو برم بازار؟بگو دارم میرم بازار .منم از اول همین کارو کردم الآنم هرکار بخوام میکنم فقط بهش میگم

مامان مانلی و سامیار

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اساس زندگی عشق نیست اعتماده عشق بدست میاد اعتماد از دست میره این جمله ی همسرم تو خواستگاری بود و و ...

خب چطور اعتماد به دست میاد؟ کلا از روز اول بهم اعتماد نداشت

عضو گروه رز قرمز هستم. وزن شروع ۸۸.۴۰۰. تاریخ شروع، ۱۰/۸/۱۴۰۰. هدف اول.۸۰‌  هدف دوم. ۷۵. هدف سوم۷۰. هدف چهارم. ۶۵.  وزن فعلی. ۸۸.۴۰۰
2731

خداروشکر از اول همسرم بهم اعتماد داشت

خوب شوهرت بیشتر بخاطر وسواس فکری که داره بافث عدم اعتمادش به شما شده 

اون درمان نشه اعتمادی هم درکار نیس منم وسواس فکری دارم شدید اذیتم میکنه دخترم حدود ده سالشه نمیزارم با مامانم بره بیرون یا خودمم میبرم دستشو سفت میگیرم همش سختگیری میکنم بهش خیلی بد این درد

من همون کاربری madam قبل هستم ده سال خواننده خاموش بودم و دوبار هم کاربریم لغو شد ...دعا کنید ارامش بیاد به زندگیم و منم خومه دار بشم🙏 و بتونم ی زن خیلی موفق بشم دوست دارم به اوووووج برسم 😊 خدایا بابت تمااااااام داشته هام و داده هات شکر راهم رو هموار کن بتونم به زندگیم سامان بدم من لیاقت بهترینارو دارم خدایا هواست به منم باشه 😍😔🙏
2740

عزیزم توزندگیت نیستم هیچ حرفی ندارم ولی من بشخصه بخوام کاریو بکنم محتاج شوهر جماعت نمیشم میرم بهترین مربی رانندگی رو میگیرم قشنگ روم کارکنه فول اپشن براخودم بخودم افتخار میکنم 🤣🤣🤣

والا از اول بوده .تنها حرف درستی که مادرم راهنماییم کرد گفت از اول زندگی از شوهرت اجازه نگیر فقط در ...

خب منم همین بودم‌ .ولی خب تفاوت خانواده ها هم مطرحه. اینها کلا هموز که هنوز بدون اجازه پدرشون آب نمیخورن. مادرشوهرم برای ریز ریز کارهای خونه به شوهرش زنگ میزنه. همسرم هم همین توقع رو داره. و  همین باعث بحث میشه

خب چطور اعتماد به دست میاد؟ کلا از روز اول بهم اعتماد نداشت

نباید زندگی رو شروع میکردید

چون اعتماد مکانیسمش اینه که فرضمون ب اعتماد کامله و وارد زندگی میشیم به مرور و با رفتاری خوب و بد این اعتماد یا تخریب میشه یا افزوده میشه که در مورد ما افزوده شد

خانم آقای دکتر
عزیزم توزندگیت نیستم هیچ حرفی ندارم ولی من بشخصه بخوام کاریو بکنم محتاج شوهر جماعت نمیشم میرم بهترین ...

من گواهینامه دارم‌ .اوایل هم ماشین میداد. ولی مادرش مدام ترسوندش. بدون اینکه هیچ حادثه ای پیش بیاد.الان دیگه دستم نمیده. 

خداروشکر از اول همسرم بهم اعتماد داشت خوب شوهرت بیشتر بخاطر وسواس فکری که داره بافث عدم اعتمادش به ...

اتفاقا مشاور هم گفته باید بیاد ولی اون اعتقادی به مشاوره نداره‌ 

خب منم همین بودم‌ .ولی خب تفاوت خانواده ها هم مطرحه. اینها کلا هموز که هنوز بدون اجازه پدرشون آب نمی ...

آره این موضوع هم هست .خانواده شوهر منم همینن بخدا فقط خوبی که داره شوهرم زیاد بهشون توجه نمیکنه.فکر میکنم شوهرتون ی روانشناس بره بهتره یا نمیاد خودتون از مشاوره تلفنی کمک بگیرید شاید شوهرتون وسواس فکری دارن

مامان مانلی و سامیار
2706