2733
2739

عکسش رو گذاشتم همینجا لطفا بگید علامت چیه ؟

و اینکه اگه این علامت روبروی یکی از مخاطبین باشه یعنی اون مخاطب شماره ی تو رو ذخیره کرده ؟ یا یعنی اکانتت رو ذخیره داره ؟ کدومش؟ اخه تلگرام یه قابلیتی داره بدون داشتن شماره ی کسی میتونی اون رو ذخیره کنی یعنی اکانتش میره بین اکانت مخاطبینت فقط فکر کنم...!

هنوزم شک دارم که یعنی چی این علامت 

تا آخر بخون اگه تاپیک حس ششم بود منو تگ کنید یا اگه تاپیک اعتراف دیدید هر اعترافی باشه تگ کنید منو لطفا اگه حس ششمی بودید بهم اطلاع بدید خدا خیرتون بده لطفا بزارید ذهنم یکم هم که شده از سردرگمی دربیاد سردرگم هستم اگه میشه اطلاع بدید سوالم رو بپرسم من اعتقاد دارم نپرسید چرا و توهین نکنید. آرزو کنید😍🌈   دعا کنید موفق باشم و زندگیم طبق چیزی که میخوام باشه و دعاهام مستجاب بشه  گل رز قرمز خار دار ...🥀 نام کاربری های هرکسی یه معنایی داره مثلا نام کاربری شاید اسم کسی باشه اما غیر مستقیم یا لقب یا تاریخ یه خاطره و ...! یا شاید معنیش اینه نتونستن اسم بزارن شانسی زدن😐😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

این برا زمانیه که طرف مقابل شمارتو سیو داشته باشه

اگه طرف مقابل اکانتش رو با شماره ی مادرش ساخته باشه و مادرش شماره ی منو ذخیره کرده باشه یعنی سیو داره ولی تو سیم کارت سیو نباشم یعنی فقط تو گوشی ی مادره سیو باشم و اون فرد هم بخواد اکانت تلگرام منو ذخیره کنه بدون شماره ولی چون اکانتش رو با شماره ی مادرش ساخته و مادرش منو تو گوشیش ذخیره کرده یعنی اینکه بدون شماره اون فرد منو ذخیره کرده اما چون مادرش تو گوشیش منو ذخیره کرده این علامت میاد ؟ یا نه ربطی نداره و اون فرد هم شمارم رو ذخیره کرده موقع ذخیره کردن اکانتم ؟

تا آخر بخون اگه تاپیک حس ششم بود منو تگ کنید یا اگه تاپیک اعتراف دیدید هر اعترافی باشه تگ کنید منو لطفا اگه حس ششمی بودید بهم اطلاع بدید خدا خیرتون بده لطفا بزارید ذهنم یکم هم که شده از سردرگمی دربیاد سردرگم هستم اگه میشه اطلاع بدید سوالم رو بپرسم من اعتقاد دارم نپرسید چرا و توهین نکنید. آرزو کنید😍🌈   دعا کنید موفق باشم و زندگیم طبق چیزی که میخوام باشه و دعاهام مستجاب بشه  گل رز قرمز خار دار ...🥀 نام کاربری های هرکسی یه معنایی داره مثلا نام کاربری شاید اسم کسی باشه اما غیر مستقیم یا لقب یا تاریخ یه خاطره و ...! یا شاید معنیش اینه نتونستن اسم بزارن شانسی زدن😐😂
2728
خودمم درست نمیدونم ولی فک کنم یعنی اونطرف شمارتو داره

اگه طرف مقابل اکانتش رو با شماره ی مادرش ساخته باشه و مادرش شماره ی منو ذخیره کرده باشه یعنی سیو داره ولی تو سیم کارت سیو نباشم یعنی فقط تو گوشی ی مادره سیو باشم و اون فرد هم بخواد اکانت تلگرام منو ذخیره کنه بدون شماره ولی چون اکانتش رو با شماره ی مادرش ساخته و مادرش منو تو گوشیش ذخیره کرده یعنی اینکه بدون شماره اون فرد منو ذخیره کرده اما چون مادرش تو گوشیش منو ذخیره کرده این علامت میاد ؟ یا نه ربطی نداره و اون فرد هم شمارم رو ذخیره کرده موقع ذخیره کردن اکانتم ؟

اگه طرف مقابل اکانتش رو با شماره ی مادرش ساخته باشه و مادرش شماره ی منو ذخیره کرده باشه یعنی سیو دار ...

اینو دیگه نمیدونم ولی گمونم خودش ذخیره کرده چون تو تلگرام میگن اگه شماره ذخیره داشته باشی نصبش کنی شماره هرکه داری خبر میشه تلگرام نصب کردی میتونه شماره تو سیو کنه ولی چون خودم تلگرام خیلی وقته ندارم نمیدونم صحت داره یا ن

این برا زمانیه که طرف مقابل شمارتو سیو داشته باشه

راستی مطمئنی ؟

اگه طرف مقابل اکانتش رو با شماره ی مادرش ساخته باشه و مادرش شماره ی منو ذخیره کرده باشه یعنی سیو دار ...

خیلی متوجه نشدم چی گفتی ببین می تونه راحت تو حساب تلگرامش شمارتو سیو داشته باشه بعد بره از مخاطبین سیم کارت شمارتو پاک کنه ولی داخل تلگرام شمارت سیو بمونه 

✊sasageyo! sasageyo! shinzou wo sasageyo
2738
اینو دیگه نمیدونم ولی گمونم خودش ذخیره کرده چون تو تلگرام میگن اگه شماره ذخیره داشته باشی نصبش کنی ش ...

اخه میدونی اون قبلا منو ذخیره نکرده بود 

جدیدا ذخیره کرده و برام عجیبه که چطور شماره ی من به دستش رسید...! فقط من داشتم اکانتش رو و ذخیرش کرده بودم اون شمارم رو نداشت 

و فقط مادرش شمارم رو داره به نظرت اون فرد رفته از گوشی مادرش شماره ی من رو پیدا کرده؟ اخه با اون اکانت ناشناس باهاش چت کرده بودم احتمالا میخواسته بدونه کیم و رفته مخاطبین مادرش رو زیر و رو کرده یعنی نگاه کرده چک کرده اسمم رو خونده و شمارم رو تو گوشی خودش تو تلگرام ذخیره کرده ...!

خیلی متوجه نشدم چی گفتی ببین می تونه راحت تو حساب تلگرامش شمارتو سیو داشته باشه بعد بره از مخاطبین س ...

منظرم این بود 

یعنی اگه اون فرد اکانتش رو با شماره ی یکی دیگه ساخته باشه و اون یکی دیگه هم شماره تلفن منو داره و تو گوشی ذخیره کرده باشه اما تو سیم کارت ذخیره نکرده باشه 

یعنی تلگرامم برای اون فرد نمیره اکانتم مشخص نمیشه چون تو سیم کارت ذخیره نکردن منو 

بعدا خود اون فرد بیاد اکانت منو بدون شماره ذخیره کنه این علامت درمیاد چون که اکانتش رو با شماره ی کسی ساخته که شماره تلفن منو داره اما تو گوشی یا نه ؟

الان متوجه شدی؟

شماره باید سیو باشه کار ب اکانت نتیس

فقط 21 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💓هی تویی ک داری اینو میخونی من از ته دلم دوسِت دارم و خوشحالم ک باهات تو یه زمان زندگی میکنم... فکرشو بکن ممکنه منو تو یه جای این دنیا جای پای همدیگه قدم برداشته باشیم.یا اتفاقی همو دیده باشیم.ب لباس هم یا صورت هم خیره شده باشیم .شاید والدینمون دوست بودن یا بچه هامون دوست بشن...میبینی چقد حس خوبیه اینکه کنار هم زندگی میکنیم؟ ما باهم جمعیت دنیا رو تشکیل دادیم.من عاشق زندگی و دنیا هستم... و همچنین عاشق تویی ک اینو میخونی...💜 لبخند از ته دلت آرزوی قلبیِ منه.💜..مراقب خوبیای دنیا باشیم باهم🥰
اخه میدونی اون قبلا منو ذخیره نکرده بود  جدیدا ذخیره کرده و برام عجیبه که چطور شماره ی من به د ...

نه اینکارو نکرده داخله گوشیه مادرش تلگرامه خودشو نصب کرده همه مخاطبینه مادرش یه جا اومدن برای تلگرامش

✊sasageyo! sasageyo! shinzou wo sasageyo
شماره باید سیو باشه کار ب اکانت نتیس

یعنی چی متوجه نشدم میشه یکم توضیح بدی لطفا؟

یعنی چی متوجه نشدم میشه یکم توضیح بدی لطفا؟

اون طرف دقیقا شماره شما رو توی گوشیش ذخیره داره ک این علامت کنار اسمش میوفته

فقط 21 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💓هی تویی ک داری اینو میخونی من از ته دلم دوسِت دارم و خوشحالم ک باهات تو یه زمان زندگی میکنم... فکرشو بکن ممکنه منو تو یه جای این دنیا جای پای همدیگه قدم برداشته باشیم.یا اتفاقی همو دیده باشیم.ب لباس هم یا صورت هم خیره شده باشیم .شاید والدینمون دوست بودن یا بچه هامون دوست بشن...میبینی چقد حس خوبیه اینکه کنار هم زندگی میکنیم؟ ما باهم جمعیت دنیا رو تشکیل دادیم.من عاشق زندگی و دنیا هستم... و همچنین عاشق تویی ک اینو میخونی...💜 لبخند از ته دلت آرزوی قلبیِ منه.💜..مراقب خوبیای دنیا باشیم باهم🥰
2706