2737
2739
عنوان

چجوری میتونم خانوادم رو تغییر بدم؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 218 بازدید | 35 پست
با پول زیاد کاری ندارم  فقط سندارو بتونم از دستش دربیارم حله  اابته یه خونمونم قولنامس س ...

به نام خواهرت بايد بزنن ، نه اينكه داماد..

خب بايد تقسيم كنه 

بايد بهش بگي كه نصف اموالت مال منه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به نام خواهرت بايد بزنن ، نه اينكه داماد.. خب بايد تقسيم كنه  بايد بهش بگي كه نصف اموالت مال ...

داماد ممکنه از چنگ خواهرم باهزار ترفند دربیاره من میگم بزنه به اسم من همه رو من بعد ها درمواقع نیار به خواهرم میدم من به خواهرم ظلم نمیکنم ولی شوهرش اموالش بالا میکسه

داماد ممکنه از چنگ خواهرم باهزار ترفند دربیاره من میگم بزنه به اسم من همه رو من بعد ها درمواقع نیار ...

اين ديگه به خودش مربوطه

ميخواست زرنگ باشه كاري از دست شما برنمياد

شما فعلا سهم خودتو بدست بيار 

عيسي به دين خود موسي به دين خود

2731
اين ديگه به خودش مربوطه ميخواست زرنگ باشه كاري از دست شما برنمياد شما فعلا سهم خودتو بدست بيار&nbs ...

بابا مشکلی پیش بیاد دردسر تمام کمالش با من بدبخته اون داماد عین زالو میمکه میره اینام حالیشون نیست

بابا مشکلی پیش بیاد دردسر تمام کمالش با من بدبخته اون داماد عین زالو میمکه میره اینام حالیشون نیست

همون كه گفتم سندو قايم كن از كجا بايد بفهمه بزار داخل يع چمداندرشم قفل كن  بزار بالاي كمدت 

از كجا ميخوان بفهمنن