2737
2739

چگونه مهر طلب نباشم؟؟؟ 

انتظار تایید از بقیه نداشته باشم 

توقع محبت ازبقیه نداشته باشم 

اگه راهکاری بلدین بگین لطفا 🙏🙏

من نمیدونم چرا به هر کی میگم الهی یکی لنگه خودت بیفته وسط زندگیت بهش برمیخوره ☹️☹️☹️ یعنی خودشونم میدونن شخصیتشون  در حد نفرینه😆 ولی ای کاش خودم یکی مثل خودم بیاد تو زندگیم ، شبانه روز دعا میکنم ، شما هم که داری میخونی دعا کن 🤗

والا فکر نکنم شدنی باشه کلا ولی من تا حدودی همینطوریم توقع محبت ندارم.ادم باید خودش دلش ب حال خودش بسوزه کسی نمیاد بهش محبت کنه حتی همسر

کاربر قدیمی ام سوپر استار۲۰۰۰۰۰۰.خدایا ب دلم آرامش بده🥺
والا فکر نکنم شدنی باشه کلا ولی من تا حدودی همینطوریم توقع محبت ندارم.ادم باید خودش دلش ب حال خودش ب ...

من با کوچکترین بی توجهی دلم میگیره  

به رو خودم نمیارم جلو طرف ولی ازدرون داغون میشم 

نمیدونم چیکار کنن 😔

من نمیدونم چرا به هر کی میگم الهی یکی لنگه خودت بیفته وسط زندگیت بهش برمیخوره ☹️☹️☹️ یعنی خودشونم میدونن شخصیتشون  در حد نفرینه😆 ولی ای کاش خودم یکی مثل خودم بیاد تو زندگیم ، شبانه روز دعا میکنم ، شما هم که داری میخونی دعا کن 🤗

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من با کوچکترین بی توجهی دلم میگیره   به رو خودم نمیارم جلو طرف ولی ازدرون داغون میشم  نم ...

من خودمم قبلا همینطوری بودم ولی از بس بی توجهی شد. میگه برام مهم نیس

کاربر قدیمی ام سوپر استار۲۰۰۰۰۰۰.خدایا ب دلم آرامش بده🥺
2731