2733
2739

سلام من دوساله ازدواج کردم تو این دوسال حس میکنم شوهرم اصلا وجود من مهم نیس این ماه سالگرد عقدمونه من خواستم بجای هدیه بریم مسافرت حالا یه اتاق 4 نفره گرفته ک پدر مادرشم بیان.. اونا خیلی منو اذیت میکنن همش تیکه همش غرغر من بخاطر فرار از اینا مسافرتو پیشنهاد دادم.. چند وقته فقط فکر جدایی تو سرمه میگم اونا نیان دعوا راه میندازه میگم اتاق جدا بگیر تاریخ رفتمون تاریخ پریوده منه من چطور میخوام سر کنم اصلا اهمیت نداره براش نظرتون چیه برم باهاش یا نه وسایلامو جمع کنم برم واسه جدایی؟ شمارو قسمتون میدم به عزیزاتون منو بزارید جای خواهر خودتون من سنم کمه کسیو ندارم کمک بگیرم به مامانمم نمیتونم بگم نمیخوام ناراحتش کنم 🖤🖤🖤🖤

باید خوب و بد شوهرت بذاری کنار هم و بسنجی اینجوری که نمیشه بگیم طلاق بگیر یانه

صرف اینکه پدرو مادرش میخوان بیان یا تیکه میندازن یا شوهرت به فکرت نیست که ما نمیتونیم بگیم چکار کنم عزیزم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

باید خوب و بد شوهرت بذاری کنار هم و بسنجی اینجوری که نمیشه بگیم طلاق بگیر یانه صرف اینکه پدرو مادرش ...

تو این مدت هیچ کاری نکرده ک حس کنم لحظه ای دوسم داره یبار سقط داشتم با کلی درد گریه همراه بود اصلا هیچ عکس‌العملی انجام نداد ولی اگه یه نفر دیگه باشه همه جارو اتیش میزنه

2731
تو این مدت هیچ کاری نکرده ک حس کنم لحظه ای دوسم داره یبار سقط داشتم با کلی درد گریه همراه بود اصلا ه ...

ازکجا میدونی اگه یه نفر دیگه بود همه جارو آتیش میزد

بشین عاقلانه و منطقی فکر کن درآمد شوهرت اخلاقاش سالم بودنش اینا همه رو بیار روی کاغذ ببین خوبی زندگیتون بیشتر یا بدیش

برو پیش مشاوره سریع تصمیم به جدایی نگیر خیلی وقتا آدم ازتوی یه زندگی که میره تازه یادش میفته که زندگیش چه خوبیایی داشته که اون موقع نمیدیده

ازکجا میدونی اگه یه نفر دیگه بود همه جارو آتیش میزد بشین عاقلانه و منطقی فکر کن درآمد شوهرت اخلاقاش ...

دارم میبینم با چشمای خودم من تازه عروس بودم هنوز درست درمون غذا درست کردن بلد نبودم 4 ماه از ازدواجمون گذشته بود خونوادش اصلا منو دعوت نکرده بودن ولی گفت باید خواهر برادرهامو دعوت کنیم گفتم من نمیتونم غذا بپزم هنوز تعداد بالا بلد نیستم صبر کن اونا دعوت کنن بعد 

میدنست من از تاریکی میترسم شبو تا دیر وقت رفت پیش دوستاش.. 

2738
تو این مدت هیچ کاری نکرده ک حس کنم لحظه ای دوسم داره یبار سقط داشتم با کلی درد گریه همراه بود اصلا ه ...

تو هم 17 سالته؟؟

در مدت ۳ سالی که عضو نی نی سایت بودم بیش از ده بار قطع دسترسی شدم. این بود آرمانهای ما؟😁