2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

داستان جنی 

روح 

😁😁😁😁شوهر ک‌نشد جواب😒😬😂

هر کی  ابجد‌ برا جفت بودن ستاره برا ازدواج  خواست بیاد پایین تاپیک قبلیم بنویسه مشخصاتشو براش بگیرم 😍برا هرکی گرفتم صلوات بفرسته برام
2742

بابام چندشب پیش خاطره ای اززمان بچگیش تعریف میکردکه خیلی ترسناک بود میگفت قبلا توروستازندگی میکردن وشب پدرش نبود رفته بودمسافرت وبابام تنهاازباغشون میرفته خونه شون که یک دفعه صدای باباش ومیشنوه که اسمش وبلنددادمیزده بابام ازترس شروع میکنه به دویدن بعدیه سیاهی بهش نزدیک میشه ویه سیلی میزنه گوشش وبه سرعت ناپدیدمیشه 

2740
بابام چندشب پیش خاطره ای اززمان بچگیش تعریف میکردکه خیلی ترسناک بود میگفت قبلا توروستازندگی میکردن و ...

بچه ها غلط کردم نگید😂😂😂🤯😢😢😢😢😱😱😱🥶🥶🥶

هر کی  ابجد‌ برا جفت بودن ستاره برا ازدواج  خواست بیاد پایین تاپیک قبلیم بنویسه مشخصاتشو براش بگیرم 😍برا هرکی گرفتم صلوات بفرسته برام

عمم میگه چن سال پیش یه شب از خاب بیدار میشه بره دسشویی میبینه یکی داره تو سالن قرآن میخونه قرآنم برعکس گرفته دستش ولی اصن نترسیده میگ چن شب پشت سر هم از اتاق میرفتم بیرون تا ببینمش یکی از آشناهامون که تو این کار بوده یعنی با اجنه در ارتباط بوده فک کنم میاد خونشون و قضیه رو براش تعریف میکنه اونم میگ این یه رهگذر بوده و دیگ رفته و بخاطر اینکه تو نماز نمیخوندی قرآن برعکس گرفته 

زیبایم چون پری✨🧚‍♀️
جن شوهر من و ببینه در جا سکته می کنه

چه دل پری داری 😂

2706